Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jelent valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még kb. két éve tetszett nagyon egy fiú (1.). Halálosan oda voltam érte. Szinte csak ő járt az eszembe.

Emellett volt egy másik fiú(2.), akit ki nem álltam. De ő meg belém volt halálosan szerelmes.

Én míg a másik fiút szerettem, ő engem. És hát neki borzalmas élmény volt, hogy én nem bírtam őt.

Volt egy különös érzésem, hogy hiába szeretem az 1-es számú fiút. Valami azt súgta, hogy a kettes számú sráccal élem majd le az életem. Próbáltam nem ebbe a hiszemben élni.

Egy évre rá, a kettes számú fiúnak mikor temetésre kellett mennie én sírtam helyette, pedig nem is tudtam, hogy ki volt az aki meghalt. A temetés után megpusziltuk egymást, és akkor rájöttem, hogy szeretem. Mivel egyszer próbáltam régen vele járni, nem jött össze, ezért most sem akartam őt, inkább az egyes számú fiút szerettem.

Idén (februárba) pedig összejöttem a puszis fiúval. Hat hónapot jártunk. Negyedik hónap után már nem cssak én voltam neki, más lányokról is beszélt, de emiatt is engem hibáztatoott. Ő megvolt sértődve ha más fiúval beszéltem rajta kívűl, de ő neki meg bármit szabadott. Azaz ő ezt hitte.

Augusztus végén nem bírtam ki, hogy ne dobjam, mert elviselhetetlen volt, hogy másról beszélt, meg más lányokat néz rajtam kíül.Szerettem őt, de dobtam.

Már egy hónapja, hogy szakítottunk, de nagyon bánom. Kamuzott azóta nekem, hogy van barátnője. Kamuzott azóta mindent. Én nem akartam neki rosszat, inkább szenvedtem. Ha összefutottunk azzal az indokkal, hogy beszéljünk, akkor ő mindennek összehordott, hazudozott. Úgy ordított velem az utcán, hogy a barátnőmtől hallottam vissza, hogy jól leüvöltött.

Még mindig szeretem ettől függetlenül. Nagyon. És van egy bizonyos érzésem. Miszerint ő lesz az életembe az utolsó személy. Az, akivel leélem az életem. És ez nem csupán valami hiszem, mert régebben, mikor más tetszett is ezt éreztem.

És most sem múlt el ez az érzés.

A fiú már annyit mond nekem, hogy pár év múlva, pontosan öt év múlva ha kijártam a középisit próbáljuk újra. De én most akarom. Ki tudja mi lesz öt év múlva?! Szeretnék többet tudni e kapcsán! Bárcsak lenne rá mód!

Szerintetek hülye vagyok, hogy ez a dolog van a fejembe? Pontosabban nem is olyan gondolat, hanem mint ami biztos bekövetkezik. Ami lesz.... Ami biztos lesz.

Szerintetek mit tegyek?



2016. okt. 1. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Elhordott mindennek, lealázott, de te még mindig vele akarsz lenni? Ne haragudj, de szerintem sokkal boldogabb lennél mással. Annyi az egész, hogy még nem lépett be az a srác az életedbe aki valóban, teljesen levesz a lábadról.
2016. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, túléled.

Amúgy a végéig azt hittem, hogy valami gimis végzős vagy, és emiatt írtad ezt, de így kicsit nevetségesen jön le, hogy te ezt már tudod előre, hogy Ő az igazi. Nem akarlak megbántani, elhiszem hogy tudod, csak vicces

2016. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy hülyének fog valaki nézni emiatt. De egy joslat szerint is o lesz az akivel fogok lennk.

Emellett folyton valami ezt sugja nekem.

A fiu fogalmazasba irta h a felesege leszek. Bar ez nem jelent semmit..csak aranyos dolmondtam.

Meg az a facebookos teszt is az o monogrammjat adta be😂😂😂... Jo ezzel tisztaba vagyok hogy hulyeseg. Ezt csak mondtam

Bocsi hogy nem ekezettel irok.

2016. okt. 1. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki képes megalázni azt, akit szeret, és hazudni neki, elhordani mindennek, egy olyan ember, akire nem kell figyelmet fordítani. Nem érdemli meg, hogy szeressék. Határolódj el tőle, és hagyd őt békén, mert te jobbat érdemelsz egy bosszúálló kétszínű hazugnál. És ezt te is tudod, csak a múlt visszatart. Engedd el a múltat, a jövőben van a remény. Ami volt, elmúlt, nem éri meg, nem érdemel még egy esélyt.
2016. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az írásodból kiderül, hogy nincs méltóságod. Így viszont párkapcsolat terén nehéz lesz boldogulnod az életben, mert az ilyen nőkkel szinte bárhogy lehet bánni, ők mindig loholni fognak a "gazdájuk" után mint egy kiskutya.

Ne legyél érzelmileg ennyire igénytelen, ennél sokkal izgalmasabb, mélyebb, szenvedélyesebb dolgokat meg lehet élni egy kétoldalú(!) szerelemben. Ne zárd ebből ki magad.

2016. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatod volt ez a fiú.?

Mert akkor természetes,úgy érzed hogy ő lesz az igazi,a nagy Ő,stb...

Ugyan ez volt velem,amit most leírtál,a volt barátommal.

Lényegben annyi,hogy küzdött értem,megszerettem,és amint összejöttünk onnantól le voltam szarva,már bocsánat.:D Iszonyatosan szerettem,jóég,visszagondolva annyi hülyeséget megtettem érte.De aztán nekem is sok lett,hogy mindig ilyen meg olyan lányokkal találkozott egész nyáron,én meg 2x találkoztam vele,3 hónap alatt (egy városban lakunk:D) ,mert sosem volt rám ideje.Rohadtul fájt,de szakítottam vele végül,szeptember 1-én.

Shuu,eleinte jól voltam,örültem,aztán 2 hét után beszélni akartam vele,hogy legalább maradjunk barátok,mert "nem bírtam nélküle".Na,ez a beszélgetés nem jött össze,de nem is bánom,azóta voltam ismerőseimmel bulizni,stb.,ott találkoztam többféle emberrel,volt egy srác,és nagyon szimpatikus lett,beszélgettünk is,összebarátkoztunk.Nem lett belőle semmi,valószínű' nem is lesz,de akkor is,segített túllépni teljesen az exemen.


Így kis unalmas élet-sztorim után,a lényeg,amit le akartam hozni,hogy most nehéz elhinni,sőt,lehetetlen szinte,de lesz jobb,hidd el.:)

A leírtak alapján,nem érdemel meg téged.Ha szeretünk valakit,nem csinálunk vele ilyen undorító dolgot.


Azt javaslom,adj egy kis időt magadnak,gondold át az egészet,hogy miért nem működött,stb..

Aztán pedig picit járj el bulizni,inni picit a barátaiddal,éld az életed,ismerkedj másokkal,előbb-utóbb túl fogsz lépni rajta!:)

2016. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 2. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit te most leírtál megértem... megértem hogy szereted, és nem tudod kiverni a fejedből... de amint leírták az előttem lévő válaszolók hogy aminek lehordott téged, az nem normális dolog. Ilyet nem tesz egy normális ember. Hidd el, nagyon sok olyan normális ember van az országba, akik egy normális lányt keresnek maguk mellé, és mindent elkövetnének hogy boldog legyél mellettük :)
2016. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem megkapom azt a személyt, aki tényleg örül ha velem van.
2016. okt. 10. 18:29
 10/10 anonim válasza:
Hagyd békén! Csak összetör és megbánt és az orrodnál fogva vezet. Ha elgondolkozol most is birtokol téged. Kijelenti:-5 év múlva próbáljuk meg! = 5 évig dugok fűvel-fával, aztán jöhetsz te! Körübelül ezt mondta. Várj 5 évet, de addig rá se nézz senkire, azt mikor már érett leszel jól megduglak, aztán elmehetsz a p*csába. Egy bunkó p*cs ez a valakid. És csak kihasznál, te meg hagyod magad. ÉBRESZTŐ!
2017. aug. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!