Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy van esélyem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy van esélyem a srácnál?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már egy ideje tetszik és évfolyamtársam. Nem annyira beszélgettünk még élőben, viszont pár hete mindennap rámírt. Többször szoktam látni és valamikor mikor az egyik ismerősömmel látott, megkérdezte hogy ő a pasim volt-e mert nem mert odajönni hozzám. Azóta 1-2x élőben is beszélgettünk és a beszélgetés végén meg is ölelt.
2016. okt. 1. 15:40
 1/6 wonder13 válasza:
Akkor ne haboz ha rad irt tetszel neki es hogy meg erdeklodik is !!!! De irogas te is ra ne csak aszt vard hogy o irjon rad !! En fiu vagyok es csak akkor irok egy lanyra ha tetszik !!!!
2016. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van:)
2016. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is van! :) Hajrá!
2016. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül minden jel arra utal hogy érdeklődik irántad,van esélyed.

Sok sikert hozzá!:)

2016. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) De igazából nem nagyon merek odamenni hozzá, főleg ha a haverjaival van és attól is félek, hogy untatom.
2016. okt. 2. 07:47
 6/6 wonder13 válasza:
Figyelj aki mer az nyer !! Ne szegyenloskodj enis voltam igy csajal szemben es semmit nem ertem vele ! Meny oda es meglatod hogy mi a helyzet !
2016. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!