Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van esélyem valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van esélyem valami komolyra a srácnál?

Figyelt kérdés

Néhány hete minden nap órákat beszélgetünk facen. Szóval este, miután mind a ketten hazaértünk kb hajnali egyig bwszélgetünk, és kb abban a pillanatban visszaír, hogy látja h írtam.

Amolyan haverok vagyunk, sokszor megyünk közös baráti társasággal bulizni, szóval kb minden hétvégén találkozom vele. De múltkor pl miattam mondta le egy programját, hogy velem találkozhasson.

A személyiségünk sokmindenben hasonlít, kb bármilyen témáról el tudunk beszélgetni. Mostanában gyakran kérdez arról hogy alakul-e valakivel valami. Meg egyéb intimebb kérdések. :D

Emellett buliban volt is már köztünk csók, nem is egyszer. Annyira nem beszéltük meg azt a dolgot, de ez inkább csak szórakozás volt mindkettőnk részéről.

De a lényeg az, hogy mostanában elkezdtek érzelmek is kiforrni bennem iránta. Lassú folyamat, de lehetséges hogy benne is Elindult valami?

Régebben barátnőm egy xy sráccal kapcsolatban kijelentette, hogy nem illünk össze. És hogy engem leginkább akkor már ezzel a fiúval tudna elképzelni, mert hogy mennyire hasonlítunk. Ez most ugrott csak be, akkor nem gondoltam bele.

Pl reggel is első dolga írni nekem amikor felébred.

Jelent mindet valamit? 2-3 hete kezdődött ez a fokozott érdeklődés.


2016. jan. 12. 07:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele az érzéseid.Finoman utalj rá ,hogy többet érzel!Véleményem szerint a pasik csak úgy nem szoktak ennyire írogatni a lánynak ha nem akarnak tőle semmit!
2016. jan. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!