Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavar a sárga fog egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar a sárga fog egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szerintem a sárga fog elrontja az emberek mosolyát és engem zavarna..Volt már sárgás fogú barátom, és nagyon sárga fogú fiú aki fel akart szedni,és zavart hogy olyan erős sárga a fogainak a színe. Nem a halvány sárgáról beszélek,hanem pl ilyenről:

[link]

És légyszi ne kössetek bele hogy hófehér fogú fiúra várhatok..Tudom hogy csak fogfehérítéssel érhető el,ami tönkre teszi a fogzománcot.Én se vagyok oda a fogfehérítésért. De azért a nagggggyon sárga már taszító.nekem:)



2016. okt. 2. 12:55
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

rossz a link.

2016. okt. 2. 13:06
 2/5 anonim válasza:
Hát igazság szerint ha szeretsz valakit vagy valaki tetszik neked akkor nem foglalkoztatna téged ez a dolog hogy sárga a foga vagy sem.. ha az én barátnőmnek sárga foga lenne egyáltalán nem zavarna :) mert szeretem és ez a lényeg ^^
2016. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha mosná a fogát, nem így nézne ki
2016. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a kép szerkesztett, de el tudom képzelni mire gondolsz... :D Én apróságokba ritkán kötök bele, de ez már összefügg az ápoltsággal, amit viszont elvárok legalább egy minimális szinten. Ennyire sárga foga annak van, aki naponta egyszer sem hajlandó megmosni, vagy cigizik, amit megint csak undorító szokásnak tartok. :D Tehát én azt mondom, hogy teljesen jogos, ha ez már taszít, ebbe én is belekötnék.

18/l

2016. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem zavarna. Sok mindent elárul a jellemről es igenytelen is.
2016. nov. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!