Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a testvérem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a testvérem legjobb barátjába. Szerintetek én is tetszhetek neki? Lent elmondom mik a jelek.13/L

Figyelt kérdés

1.Felelsz vagy merszeztünk, és meg kellett pusziljam a száját, vagyis ez volt a feladatom. És puszit csak akkor szabadott adni, ha a másik beleegyezik, és ő beleegyezett.

2.Sokat mosolyog rám.

3.Szokott babrálni a hajával, amikor egymásra nézünk.

4.Mindig ő jön a bátyámhoz, és általában engem is odahív, ha filmeznek vagy hasonló.

Ő 17 éves.



2016. okt. 2. 15:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
#6 nak igaza van. Ez sokszor megtörténik hogy egy fiú beleesik barátja hugába. Már megirtál mindent és már magad megválaszoltad kérdésedet. Ne gondolkoz komplikáltan ;)
2016. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
#11. 5 kicseszett év van köztük, ami ebben a korban eszméletlen sokat számít. Nyissátok már ki a szemeteket és csöppenjetek már vissza a valóságba, kérlek. Nem kell mindenbe beleképzelni a szerelmet!
2016. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha érettebb vagy van esélyed. Nekem 17 eves barátom volt. Es ugy szeretett ahogy vagyok.
2016. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
En is 13 eves vagyok (ez lemaradt)
2016. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
86%
4 év nem sok. Ha 20 éves vagy, Ő meg 24. De nekem még most 14 évesen se jutna eszembe járni egy 17 évessel. Majd max. pár év múlva, ha akkor még mindig bele lennék esve. És valóban gondolni kell arra is, hogy nagyon-nagyon normális fiúnak kell lennie, ahhoz, hogy 17 évesen egy 13 évessel járjon, ne érezze vércikinek és elhagyja a szükségleteit, már ha van Neki.
2016. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
49%
Szia,hát én a helyedbe megkérdezném,kettesebe!;)
2016. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
9%
Szia erre nem nagyon tudok választ adni...vannak még jeleid?? Amiket eszrevettel vele kapcsolatban?? De szerintem! tetszel neki...kicsit későn irok.. megmondod hogy mi lett végül? ??? Osszejottetek?? Kivancsi vagyok 😀😀
2017. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nézd, ha tetszel is neki (mint ahogy a többiek mondták) nagyon nagy a korkülönbség köztetek. Szerintem csak szórakozásból engedte a szájon puszit, mert a tini srácok szeretnek ilyenekkel viccelődni. Fogadni is szoktak azzal hogy: Fogadjuk hogy egy hét alatt nem szeded fel azt a csajt. Szóval hagyd szerintem.
2017. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!