Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szokás túllépni valakin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokás túllépni valakin?

Figyelt kérdés

Kedves emberek, a helyzet a következő: lassan egy éve (kisebb-nagyobb megszakításokkal) szerelmes vagyok egy srácba, akivel ez idő alatt összebarátkoztunk. A komikus része, hogy az elejétől fogva tudtam, hogy nem érez többet, mint egyszerű barátság, és mégis, szemtelenül fontos nekem azóta is. Gondolom, nem egyedi eset.

Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy szoktatok túllépni az efféle helyzeteken, ha már úgy adódott, hogy belekerültök?

18/l


2016. okt. 2. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Majd elmúlik, mint minden más...
2016. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rossz tanács, de amíg a barátod addig nem fogod tudni elengedni, kivéve ha belép egy másik srác az életedbe... Ismerkedj, barátkozz hátha eljön a nagyon nagy szerelem.
2016. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát, köszönöm :)
2016. okt. 2. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos én is belekerültem egy ilyenbe, csak én hímnemű vagyok. Ahogy látom az illetőt, hogy hogy odavan egy kapcsolatért, de én nem vagyok jó neki, gyakorlatilag a kedvem is kezdi kiölni azzal, hogy mások után fut, szerintem ez idővel magától meg fog oldódni. Bár előnyös, ha az ember próbálkozik ismerkedni új emberekkel :)
2016. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel megszakítottam minden féle kapcsolatot, a másodikat meg úgy felejtettem el hogy jött egy másik személy.
2016. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 pacsi, ugyanez a helyzet áll fönt nálam is :D
2016. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6os: te hány éve vagy sorstárs? :D

#4

2016. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
már lassan 2 éve :')
2016. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jól van, nagyjából én is, üdv a klubban :D
2016. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!