Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Szóval màr nagyon régóta bejön egy sràc és úgy tűnik hogy vmi érdeklődést ő is mutat iràntam.

Nem rég történt hogy huzamosabb ideig egy "tàrsasàgban" mozogtunk és ez àltal volt esélyem kicsit jobban megismerni, és azóta csak még jobban tetszik. Mivel màr egy ideje így is élcelődünk egymàssal, meg bambuljuk a màsikat ezért mint làny elég nehezen de rà vedtem magam hogy ràirjak. Ez két napja történt.... làtta, de nem ír pedig csak egy teljesen àtlagos vagyis egyszerű kérdést tettem fel. Nem értem. Csak egy kis segítséget szeretnék hogy most vajon mit kéne gondolom vagy bàrmi hasonló. Véleményt írjatok lécci! Ha nem elég az infó mèg szívesen írok..



2016. okt. 2. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit kérdeztél tőle. Ez attól függ.
2016. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem beszélni
2016. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*Akar veled*
2016. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit kérdeztél? Hány évesek vagytok?
2016. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem honnan ismeri az egyik "papír szerint elég közeli" ismerősömet. Aztàn írtam hogy mindegy. Utàna meg hogy bunkó mert nem ír vissza x"d... én 14 ő 15
2016. okt. 2. 22:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha látta és nem ír vissza, akkor ez elég egyértelmű hogy nem érdekled máskülönben visszaírna... Ez lehet most érvágás neked, de sztem erre magadtól is rájöttél... Az az igazság nem tudom hogy hogy nézel ki és hogy a csávó hogy néz ki, ezért így nem tudok erre mit mondani...
2016. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miután megkérdezted hogy honnan ismeri azt az ismerősödet én nem írtam volna hogy mindegy miután látom hogy nem válaszol mert ezzel kb. le is mondtál arról hogy válaszoljon... És akkor ezután írtál neki egy olyat h bunkó mert nem ír vissza, hát valóban elég idegesítő az ilyen hogy nem néz annyiba hogy visszaírjon de ezzel nem javítasz a helyzeten ha ezt megírod neki, inkább beszélni kell vele személyesen, de mint mondtam ha olyannál próbálkozol akinél nincs esélyed akkor ne várj mást...
2016. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#2,#3 ezt most értsem úgy hogy szerinted nem akar velem beszélni ( amugy ez két külön ember, vagy egy és ugyan az? x-) hàt lehet hogy így van de csak azért szeretném azt hinni hogy nem mert azon az alkalmon amin említettem egy csomoszór beszélt hozzàm, odajött, meg volt hogy baràtnőmmel beszélgettem ő pedig jött utànunk és egyszer egyszer beleszólt a témàba.
2016. okt. 2. 22:42
 9/12 A kérdező kommentje:
#7,#8 ugh, kicsit szíven ütött de lehet hogy igazatok van és csak én gondolok bele túl sokat
2016. okt. 2. 22:45
 10/12 anonim válasza:
Nem tudom, en akkor is vissza irok egy lanynak ha bűn ronda, es baszolut nem erdekel...Bocs de ebből az jön le hogy bekepzelt 16/f
2016. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!