Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, hogyha látjátjátok hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyha látjátjátok hogy egy olyan lány néz titeket aki nektek nem tetszik, elkezdenétek öt nézni csak azért hogy lássátok hogy titeket néz-e?

Figyelt kérdés
Csak kérdezem

2016. okt. 4. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel :D
2016. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én azért néha oda pillantanék,hogy megbizonyosodjak róla,hogy engem néz.
2016. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha láttom hogy engem néz akkor nem kell elkezdenem nézni mert már én is nézem
2016. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet.

Mármint én is kíváncsi lennék meg minden, de a végén még azt hinné, hogy van esélye és akkor nagyot koppanna idővel. Meg ábrándokat kergetne.

Egy-két teszt okés, de nem kell akárhányszor egy légtérbe kerültök. Sőt egy idő után jobb is abba hagyni.

2016. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!