Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik még, vagy csak szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik még, vagy csak szerelmet akarok?

Figyelt kérdés
Kb fél éve tetszik egy srác az osztályból.Rengeteget sírtam miatta, de pár hete egyszerűen mintha elvágták volna.Már nem is vonzódom hozzá? Ha látom akkor inkább újra elkezd tetszeni, de ha nem látom,akkor nem is gondolok rá csak ritkán.Nem is tetszik már? Pillangók sose voltak a gyomromban miatta(sose értettem miért)...Ez így most mi?Mi történt?Lehet hogy azért nem tetszik már, mert közelebb kerültem hozzá?

2016. okt. 2. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet hogy sosem tetszett igazán,csak nem tudtad megkülönböztetni az érzéseid,lehet hogy csak szeretted volna hogy igazán szerelmes legyél de nem találtad a megfelelő embert.Ha rám hallgatsz nem keresed a szerelmet mert az majd megtalál :D
2016. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, lehetséges.
2016. okt. 2. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen korszakom azzal, akit szeretek, de aztán visszatért az érzés. (De vele a kezdetektől közel voltunk). Ha már véglegesen nem érzel vonzalmat, akkor hagyd annyiban, és egyetértek az előttem szólóval: majd egyszer csak rád talál a valódi szerelem. :)
2016. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hogyan tért vissza az érzés? Mennyi idő alatt?
2016. okt. 5. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy tért vissza, egyszer csak újra elkezdtem szó szerint rajongani érte. Pár hét volt talán, vagy egy hónap.
2016. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!