Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Holnap talalkozok vele szeront...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap talalkozok vele szerontetek hogy viselkedjek a kozelebe?

Figyelt kérdés
Szoval hogy az volt h nagyon tetszettunk egymasnak es nagyon aranyos volt de az egyik pillanazrol a pasikra szinte leszart lehet h azert mert mindig o irt tam az utobbi idobe es azthotte en szarom le mindegy.. suli latogatasra megyek es a baratnom orajara megyek be es o is oda jar sot a baratnom osztalytarsa es nemtudom h hogy viselkedjek majd vele legyel lekezelo vagy flegma bunko vagy csak szomoru vagy mi?
2016. okt. 9. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Már egyáltalán nem érdekel?
2016. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogyneeeeem sajnos nagyon es allandoan ra gondolok
2016. okt. 9. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg felkelteni a figyelmét, hátha csak azt hitte, egyoldalú az érdeklődés, és inkább feladta. Mosolyogj rá, hátha bevillan nála egy kis lámpa, hogy hoppá. De jó lenne tudni, esetleg kérdezd meg a barátnődet, hogy van-e valakije, mert lehet, hogy emiatt hagyott ott.
2016. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Allitolag egy masik lanyt is leszar es azt miattam es nagyon aranyos dolgokat csibalt meg mondta h remeli h nalam o az elso akivel osszejonnek vagy valami meg hazakisert engem meg olelgetett meg puszilgatta a nyakam es ezek utan talalkoztunk adtam ket puszit es aztan egy ora mulva odajott hogy "mizu" es ennyi es nagyon rossz mert en azthitten lehet valami de en meg mindig bizom benne amugy en 14 vagyok aki tetszik az 1honap mulva lesz 16
2016. okt. 9. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!