Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm(17), akivel fél éve eggyütt vagyunk. Szeretem, de már nem úgy mint régen.

Viszont van egy lany a suliba(17) akivel jókat beszélgettunk, tetszik is, meg szerintem en is tetszem neki. Most tanácstalan bagyok. Ti mit tennétek? 16F



2016. okt. 9. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
En elmennek aludni. Jo ejt
2016. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mióta ismered a másik lányt?
2016. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Léptél már a lány felé?
2016. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 4 hónapja kb. Nem nem léptem még felé
2016. okt. 9. 23:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Hátha szereted még a barátnőd akkor tarts ki mellette hisz a tetszés és a szerelem között van különbség. De ha már nem érzed már jól magad a barátnőd mellett akkor gondolkozz el azon hogy neked jó - e így.
2016. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha már ugy érzed kihültek az érzéseid a mostani kapcsolatodba,és ezzel a másik lánnyal jól elvagytok,szerintem vágj bele! Persze előtte zárd le a régi kapcsolatot,és utánna jöhet az uj :) Tul fiatal vagy még ahhoz hogy egy kihült kapcsolatba élj!
2016. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:)
2016. okt. 9. 23:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!