Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak? Nagyon ossze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Nagyon ossze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Rosszul erzem magamat ha mondjuk az egyik ismerosom vagy haverom osszejon valakivel.Nem vagyok feltekeny csak az zavar hogy nekem meg nem volt senkim.Persze tudom hogy meg raerek de kicsit ked mar zavarni.Viszont tegnap ramirt egy srac es szeretne velem talalkozni stb.Most viszont ugy erzem hogy nem szeretnek meg baratot meg jo nekem igy stb..Nagyon ossze vagyok zavarodva..nem tudom hogy mit csinaljak..eddig erre vartam most hogy itt lenne az alkalom azt erzem hogy nem szeretnem megismerni jo nekem igy..Mit csinaljak?

16/l



2016. okt. 10. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A fő kérdés, hogy tetszik-e a srác. Ha igen, érdemes találkoznod vele. Ha nem, akkor pedig még várni érdemes.
2016. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen már velem is volt

Nincs abban semmi rossz, ha megismered, attól még nem feltétlen kell vele összejönni. Adj időt magadnak, és ha úgy érzed, nem ő kell neked, akkor hagyd. Egy próbát megér, mit veszthetsz vele?

2016. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd , amit belül jónak érzel, ami neked jó. Saját magadért születtél ebbe a világba. (Amúgy mégegy, de ez már nem ide tartozik, hogy annyi a lényeg, hogy ne árts másnak.)
2016. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű mert neked nem tetszik a srác. Nincs ebben semmi rossz. Azzal próbálkozzál kapcsolat terén,aki tényleg érdekel,érzések nélkül ne menj bele semmibe.
2016. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!