Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Össze vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Össze vagyok zavarodva, már semmit sem értek!

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, akivel 15 évesen voltunk eggyütt.Múltkor láttam az utcán, és azon gondolkodtam, hogy még lehet hogy tetszik:(

17 éves és nemrég megtudtam hogy egy 12 éves lánnyal randizott!!!!Meg hogy sokat beszélnek:( lehet még esélyem?


2015. szept. 5. 09:17
 1/8 A kérdező kommentje:
* a fiú 18 a lány meg 13 rosszul emlékeztem
2015. szept. 5. 09:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van esélyed!A másik lány csak szexre lesz jó.
2015. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy az a fiú nnem olyan és ezért félek:(
2015. szept. 5. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor én erővel venném el.:-) De csak ha ő is akarja.Gondold végig,hogy lenne jobb.Ez a fiú vagy több ezer más.Viszont egy fiú többet ér több száznál.Dönts.
2015. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha pl köszönök neki akkor visszaköszön de ennyi, nem áll le velem beszélgetni..arra a lányra meg néha rámosolyog, sokszor rápillant és nézi meg ilyenek.O. társai is tudnak a lányról:(
2015. szept. 5. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdeményezel te egy kis beszélgetést vele?
2015. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó neked,hogy csak ennyit kell vele tenned,hogy még többet beszélgess bele ):) Traccspartizz és majd újra összemelegedtek.Nincs ok félelemre majd akkor ha már összejött azzal,azután vége(ha nem csak "arra" kell neki)
2015. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...mondta egy o. Társa hogy a lány kikosarazta, és hogy elég szarul esett neki meg minden úgyhogy biztos össze szeretett volna jönni vele.:(
2015. szept. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!