Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rettenetesen bonyolult,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen bonyolult, érthetetlen helyzetben vagyok. Hogy lábaljak ki ebből?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, szerelmes vagyok belé, közel egy éve.

Volt egy időszak amikor igazán nyomult rám, de még akkor nem igazán akartam tőle semmit, elkezdtem a jeleire reagálni, és aztán ez egyik hétről a másikra megváltozott, azóta egyik pillanatban olyan, mintha akarna valamit, másik pillanatban beszól meg leolt meg parasztként viselkedik, egy óra múlva meg jófej velem, és ez megy egész nap.

De nem ennyi az egész történet, a teljes sztori ennél sokkal érthetetlenebb és bonyolultabb.

Akit érdekel privátban leírom a részleteket, csak egy megyét írjatok, és küldöm.

/L


2016. okt. 10. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezen semmi nem bonyolult. Gyerekekek vagytok még és a kisfiúnak az érzelmi intelligenciája alulról közelíti meg a 0-t. Ha bunkó, hagyd a francba és keress mást.
2016. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!