Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok vmi bonyolult szöveget,...

Tudtok vmi bonyolult szöveget, definiciót, aminek minden második szava érthetetlen?

Figyelt kérdés
Pl: “Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.":))
2008. okt. 12. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Monumentális gondolataim manifesztációi, melyek mondatok formájában realizálódnak limitált mentális képességeid számára nem mind akceptábilisak.
2008. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A szerelem definiálhatóan amortizálódott peripólusos komplexuma mindazon, hol a depresszív neurózis, hol pedig a patetikus levitáció szintjén önmegvédő emulációknak, amelyek a pszeudoindividualisztikus szubkollagenizáció révén diffundálódott kvázi habituációs érzések által retifisizálódott egocentrumban kiváltják a: "de jó lenne egyet dugni" érzést!
2008. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Tegnap annyit ittam, hogy a piszoárba sz*rtam.
2008. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt fejből tudom:

"Empiriokriticizmus, más néven mahizmus, a materalizmussal szemben álló szubjektív idealista filozófiai áramlat a 19. század végén mely tagadja az emberi tudattól független anyagi világnak a létezését és a dolgokat a tudat társításaként fogja fel." Ez a Vili a verébben van :))) Én meg megtanultam kívülről.

2008. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ott úgy van vége: "A létezését és a dolgokat... A többi rész le van szakítva."


Te hol találtad meg a folytatását?

2011. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A kognitív disszonancia destruktivitást indukál.
2013. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te most megkérdőjelezed etimológiai kopetenciám autentikusságát?
2015. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A válaszok többségében egyik szó sem érthetetlen.
2015. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, mert mindegyik értelmes és jelentéssel bíró szó. Attól még sokan nem értik a nagy részüket. De gondolom, neked jól esett előadni, hogy milyen nagytudású emberke vagy, igaz?
2015. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző: Ez a gyakorikérdések.hu-n nem nagy kunszt, de egyébként meg hogy gondoltad? Hogy névtelenül(úgy, hogy még nicknevem sincsen) itt menőzök?

Szomorú, hogy ezek a szövegek mára abba a kategóriába esnek, amelynek "minden második szava érthetetlen".

2015. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!