Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan jöjjünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan jöjjünk össze? Hogyan tudassam vele hoy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön. Szerintem én is tetszek neki, mondjuk nem tudom... Szóval az iskolával együtt voltunk Németországba, ahol tök cuki volt, pl: 1-2 este találkoztunk és akkor beszélgettünk meg minden + minden este hosszasan cseteltünk. Aztán mikor utaztunk haza a busszal akkor úgy jött ki az ülés, hogyha feltettem a lábam a szemközti ülésre pont ott ült Ő. És mikor az éjszaka közepén mindenki zenét hallgatott, akkor elkezdte simogatni a lábam, és amikor ránéztem elmosolyodott. Aztán hazaértünk és újra a suliban vagyunk és mostanában az is feltűnt, hogy ránézek óra közben akkor ő is néz, és akkor szemezünk egy sort. Szóval fogalmam sincs mit tegyek. Szerintetek?

14/L (A srác is 14)



2016. okt. 11. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen tetszel neki, csak simán közeledj felé.
2016. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a aj, hogy nem válaszol most se cseten...
2016. okt. 11. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok valami bölcs ,de hagyd a chatet nekem is tetszik egy srac de a chaten nem lehet olyan jol beszelgetni marmint sztm lehet h o is ezt gondolja es szivesebben beszelgetne veled eloben szal h egyfele mentek haza a sulibol menj oda hozza es beszelgess vele :)14
2016. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyfelé járunk haza, de egy csomószor a legjob haverjával megy haza
2016. okt. 12. 15:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek meg merjem kérdezni, hogy jönne-e holnap velem suliba?
2016. okt. 12. 19:15
 6/7 anonim válasza:
Sztem ink delutan kellene beszelgetnetek egy tea mellet elhivni hizzad v elmenni vhova közösen
2016. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valószínüleg ő is bizonytalan. Hagyd a chatet.Hogy tudsz vele ÉLŐBEN beszélni? "Szia! Beszélhetnénk négy szemközt csak egy perc az egész..." A haverjai kivárják...Ìrd majd le hogy hogy ment ;)
2016. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!