Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, szinte már szerelmes is vagyok belé. Hogyan lehetne megtudni, hogy fordítva is így van-e?

Figyelt kérdés
Suliban látom,meg nagyon ritkán mikor megy hazafelé .Az oszrályunk ajtaja sokszor nyitva van,és sokszor már megszállottan nézek ki rajta,ha az osztályban vagyok. Mikor elhalad az oszrályunk előtt mindig be szokott nézni általában,és olyankor szemezünk. Suliban sokszor keresem,és észrevettem,hogy ő is néz. Egyszer beszéltem csak vele,mivel most kezdtem új sulit.

2016. okt. 12. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint most vagyok 9.-es.
2016. okt. 12. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá, beszéljetek. Ebből majd megtudod
2016. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle.
2016. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
rolam mier nem ir soha senki :c
2016. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
#4 mert baromi ronda vagy. Ez már nem is fej, hanem fúj.
2016. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. így van lerondáztok, mert anyira bejövök hogy már tul jó vagyok nektek :c
2016. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!