Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik, egyfolytában rá gondolok. Többször volt már, hogy tetszett valaki, de akkor nem gondoltam folyton tá, csak egyszerűen zavarban voltam a közelében. Most viszont szó szerint folyton ő jár a fejemben, és azon agyalok, vajon tetszhetek-e neki.

Ez miben más mint az előzőek? Ez már "igazi" szerelem?



2016. szept. 4. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az vagy, vagy csak fellángolás.
2016. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy tetszik az csak külső vonzalom, ha állandóan rá gondolsz az már szerelem.
2016. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered a belső tulajdonságait, esetleg ha töltöttetek el együtt időt, és megfogott benne valami, akkor csak a külsőjébe vagy szerelmes.
2016. szept. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az meg nem szerelem ha ragondolsz folyton a szerelem mas ha meglatod teljesen mashogy erzed magad enni nem tudsz stb. Ezt csak fellangolasnak mondanam sokszor ereztem mar ilyet ezek csak par honaposak. De ha szerelmes vagy azt megszivtad ha nem lehet a tied mert az evekig eltart :/
2016. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!