Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Hogy adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

184 magas, 17 éves fiú. Erős testalkatú, de edzett. Szerintem 80-90 kiló körül lehet :3

Barna haj, kék szem, nagyon ari mosoly, nem divatmajom, de ad magára, márkás cuccai vannak. És ahh nagyon jó illata. Szóval párszor beszélgettem már vele suliban, meg facebookon is, aranyos és jófej volt de semmi komoly.

Egyszer velük volt tesióránk és kéziztünk. Meg akartam neki mutatni "milyen jó vagyok" és sikerült úgy földetérnem h nem bírtam ráállni a lábamra.. Egy csapatban voltunk, és mellettem állt. A karjaiban vitt ki. Azthittem hogy ott elfolyok. Aztán a tesitanár megkérte hogy kísérjen el az ügyeletre és elvitt a kocsijával. Ott tök jól elbeszéltünk amikor vártunk, és amikor a karjaiban vitt be a rendelőbe, majdnem megcsókoltam:3

Sokszor oda akarok menni hozzá szünetekben de mindig a fiúkkal beszélget kint a parkolóban a kocsik közt, vagy bent ülnek a kocsikban és nem merek odamenni. Soha nem látom egyedül, 'indenki ismeri meg mindneki köszön neki meg mindenkivel leáll beszélgetni, és ahhj. A barátnőim már lökdösnek neki meg rángatnak oda hozzá, de nem megy, nagyon félek. Sok lánnyal jóban van, és rohadt féltékeny vagyok rájuk. Mit csináljak?:((

Nem tartom magam csúnya lánynak, - fél suli szerelmes belém, meg hálisten nincs is annyira rossz alakom.

Adjatok valami tanácsot kérlek.


2016. okt. 13. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad kisanyám! Ne csak várj arra, hogy lépjen. Ha legközelebb beszélsz vele utalj rá hogy milyen rendes volt tőle, hogy elvitt orvoshoz és ez neked milyen sokat jelentett és kérdezd meg, hogy nincs e kedve elmenni valahova

Azt azért találd ki hogy hova

Hajrá!

2016. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irj ra facebookon hogy talalkozhatnatok pl egy kavezoban suli utan :D
2016. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi afaszér törölik le a kérdésem azal az indokal hogy nem vagyok nagykorú?
2016. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Erős testalkatú, de edzett?

Sokra megy vele, fogadok egy 20 milliós mercije van amit apuci vett neki szülcsinapjára. Az ilyen seggébe feldugnék egy edzett acélból készített viperát.

2016. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Holnap megpróbálok vele beszélni, de nem lesz könnyű. Nagyon parázok, főleg oda a társaság közepébe bemenni. Meg csak úgy elhívni..:(

Sokszor felszívtak magam hogy most, de ahogy elindultam és láttam a helyzetet elfogyott a bátorság :(((

Utolsó: a te seggedbe kéne egy akkora viperát feldugni mint az irigységed, de szárazon!:) ne itt vezesd le ha kicsi a fütyid, tegyél érte hogy legyen 20 milliós Merci a segged alatt :*

Nem pálcika, nem is kigyúrt, hanem van rajta izom és jó az alakja.

Egy 2002-es 5-ös BMW-je van, 14 évesen az szerintem messze van a 20 milliótól, max újkorában lehetett annyi. Még ezt is kiderítettem egy sráctól, látszik mennyire bele vagyok zúgva. 17 éves a fiú, novemberben lesz 18.

2016. okt. 13. 22:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is 17 vagyok:))
2016. okt. 13. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Rossz helyre szúrtál. Nem vagyok irigy, csak nemzeti radikális egy kis munkás gondolkodással fűszerezve. Nem szeretem a "nagyon jó illatú márkás cuccos b*zikat". Szóval mellé fogtál gyerek.

Ő tartja fent a béemvét? Dolgozik? Ha nem akkor csak egy májerkodó b*zigyerek aki az iskola előtt akar felvágni a béemvével.

2016. okt. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!