Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám eg fiú tudtára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám eg fiú tudtára adni hogy tetszik? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem ismerem (egy suliba járunk) Soha nem beszéltünk még, és valahogyan szeretném hogyha rájönne. Szoktam bámulni követem a szememmel (viszonzza ha észrevezi).
2015. szept. 24. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Még csinálhatod ezt, ha észrevesz mosolyogj is rá. Talán kapcsol és meg mer szólítani. Ha nem, akkor neked kell megtenned, szerintem nem szégyen, kezdeményezhet lány is, ha neki tetszik valaki. Meg pere ha van bátorsága. Ha mindkét fél félős, akkor valamilyen közös program, vagy olyan helyzet, ahol fontos a kommunikáció. Ez segíthet.

Sok sikert! :)

2015. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, egyebkent 14/l es nem tudom azert nem akarom megszolitani mert felek, meg ha nem is tetszek neki.. elmonjd mindenkinek es jol kirohognek
2015. szept. 24. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!