Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! 13 éves lány vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 13 éves lány vagyok, van egy fiú az osztályban aki tetszik de én nemtudom, hogy tetszek-e neki. Leírok néhány dolgot amit velem szokott csinálni. Majd remélem fogtok segíteni, igaz?

Figyelt kérdés
(Amúgy ritkán szoktunk beszélni).Egyszer "szerelmet valott",de én azt mondtam neki hogy nemhiszem el. Ezt amúgy azért mondtam mert ő egy olyan tipikus "szeretem szivatni a lányoat" tipus. Egyszer megkérdezte hogy megcsókolom-e de én nemet mondtam, mindig azt figyeli milyen bugyi van rajtam (tanga,francia stb.tudjátok átrajzolódik a körvonala). Ezr amúgy más lányokkal is csinálja. Akkor csak játszik velem???
2016. okt. 15. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy nagy "nőcsábász", de attól még lehet, hogy szerelmes beléd.
2016. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gyerekesen viselkedik. Lehet, hogy tényleg tetszel neki, de azt azért gondold át, hogy vajon megérné-e egy kapcsolat vele?
2016. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen nekem is volt ilyen osztálytársam.:D

Ez most nagyon gyerekes,de majd kinövi!


Őszintén,szerintem ilyen korban ezek mögött,ha más lányokkal is csinálja,nincs túl sok mögöttes érzelem.

2016. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

♡♥♡♥♡

2016. okt. 16. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kezdjem az elején ami kicsit megnevettetett. 13 éves és lány mit keres ott a tanga? Na mindegy,Én fiú vagyok, és köztünk is szoktak ilyen "fogadások" lenni, ha megcsinálsz valakit akkor szerelmet vallok valakinek vagy meg megcsókolok valakit (aminek az a vége, hogy akkora pofont kapunk, hogy alig beletelik egy kis időbe még elmúlik a fül sípolása... :D) és ilyen korban a fiúk kíváncsiak. Én is 13 éves vagyok, nemrég voltam egy Erdélyi kirándulásban az évfolyamommal, és azt hallottam, 0:45-kor hogy azt beszélik, hogy... hogy... kit döntenének 90% fokba. Természetes ez a kíváncsiság, mert ha ez nem lenne, akkor belesétálnánk a tűzbe félelem nélkül stb. Szerintem beszélgess vele, nem kell egyből a tárgyra térni, csak beszélgess vele mondjuk, hogy milyen zenéket hallgat meg ilyen átlagos dolgokról, és ha tényleg szerelmes beléd, azt észre fogod venni. Sok sikert!
2016. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2016. okt. 16. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!