Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány. Jóban vagyok az egyik barátnőjével. Szerintem mindketten tudják, hogy tetszik az a lány. Hogyan tudnék segítséget kérni a barátnőjétől? Nem azt akarom, hogy összehozzon minket. Csak tudni szeretném, hogy érdemes-e próbálkoznom, és ha igen, akkor valami kis tipp is jól jönne tőle. De nem szeretném, ha a lány megtudná, hogy beszéltem erről a barátnőjével.
2016. okt. 16. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell bevonni egy harmadik személyt, csak bonyolítanád. Egyikőtök félre ért valamit, máshogy adja tovább kész a zűrzavar. Írj rá arra, amelyik tetszik vagy menj oda hozzá!
2016. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az mindig jól jön, hogy jóban vagy a lány barátnőjével, mert akkor egy pár érzését megtudhatod, szerintem próbáld mutatni a lány barátnőjének, azt hogy nagyon szereted és, hogy mindent meg is tennél érte (ha ez később nem így lesz legalább kettő ember ver pofán) és akkor talán elárulja azt hogy mit gondol rólad a lány. Sok sikert!
2016. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!