Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányoknektek milyen srácok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknektek milyen srácok tetszenek?

Figyelt kérdés
Légyszíves írjatok kort, esetleg jöhet a fiúról egy kép mert így könnyebb viszonyítani.

2016. okt. 16. 16:27
1 2
 1/13 Fruzs33 ***** válasza:
58%

Legyen humora,a kinézet az nem annyira fontos,csak úgy 50%/-ban,meg tudjon nevettetni,ne a barátok legyenek neki az első,az sem árt,ha tud valamit,tehát tapasztalt.

16/L

2016. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
*1-es,akkor én számodra biztos a tökéletes lennék :D 17/F
2016. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Váo lehet összehoz 2 embert a kérdésem
2016. okt. 16. 16:50
 4/13 anonim ***** válasza:
azt azért nem hiszem,de lett már olyan kapcsolatom amire szinte semmi esély nem volt hogy egymásba botlunk :D
2016. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Goth, rocker pasik tetszenek. *-*


18/l

2016. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legyen humora, ez elég fontos. Külsőre:jobban bejonnek a barna hajú fiúk de igazából ez lényegtelen, ne legyen túlsúlyos. Előny ha ő is fura, egyedi ruhákat hord mert nem bírom a az emberek egymást majmoljak és mindenki ugyanúgy néz ki. Számomra ez visszataszító, mert ez azt jelzi hogy nincs egyénisége. Szóval ne mindig az akkori divatnak öltözködjön hanem úgy nézzek ki ahogy ő akar és ne úgy ahogy mások megmondjak neki. Legyen beszédes és kicsit bolond. Sok hülyeséget összehordok szóval jó ha ilyenkor érti mire gondolok. Igazából mindegy hogy néz ki csak legyen szimpatikus. A belső hát azt meg nem tudom. Kedves, becsületes, őszinte, humoros,őrült... Most hirtelen így ennyi
2016. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja meg szeressen filmet nézni mert én imadok. Ne legyen rasszista és ne ítéljen el hogy animet nézek ami mellesleg nem mese. Persze a meséket is szeretem:3

Am 6os voltam

16/l

2016. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Figyelmes érett ápolt kedves vicces nem szeretem ha agyon gyúrt de legyen rajta izom legyen benne eletkedv és céljai... Én imádom a, mediterrán pasikat és ha van rajtuk borosta az ívelt szemeket a szép alkapcsot... És hihetetlen de ez az álom pasi a barátom ^^^^ 17L
2016. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még ja és egy-két belinkelt képnek is örülnék
2016. okt. 16. 20:10
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


A vörös hajú fiúk a legcukibbak:3

2016. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!