Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, ha mindig olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha mindig olyan fiúk tetszenek, akiket az évfolyam lány része lenéz, és köztük a barátaim is? L

Figyelt kérdés

Most is egy nálam 15 centivel alacsonyabb fiú tetszik. Sok baj van ezzel.

Egyrészt az, hogy ha jól tudom neki tetszem, csak az zavarja, hogy magas vagyok. Másrészt meg a barátaim nem bírják őt, lenézik, furcsának találják, kicsit tényleg az is, de nekem ez tetszik.

Az elmúlt években mindig ilyesmi fiúk tetszettek, és sosem mertem bevallani a barátaimnak, és már nagyon zavar.

Mit tehetnék?

Tudom, hogy ha elmondanám nem utálnának meg, csak kínos lenne, meg nem tudom, félek, és annyira jó lenne lesz.rni a véleményüket, de nem sikerül, és ez is zavar, és ááá



2016. okt. 7. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát ne foglalkoz a véleményükel xd
2016. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg ami még zavar, hogy ha bepróbálkoznék nála, és ő meg elutasítana, még gázabb lenne az egész
2016. okt. 7. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
miér utasítana el? hisz ott írtad hogy tudod hogy tetszesz neki
2016. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De zavarja, hogy magas vagyik
2016. okt. 7. 20:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még...
2016. okt. 8. 08:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
miért milyen magas vagy? és ezt mondta neked vagy mivan?
2016. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Három kézzel fog utánad kapni ha elmondod neki hogy szerelmes vagy belé, ez 100% szóval ne aggódj a csalódás miatt ;)
2016. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El fogják fogadni, vagy nem is a barátaid; hamis kapcsolatokra ne építs, azok minek köréd?
2017. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!