Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor ez most hogy van?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most hogy van? Beleszerettem a chatablakba :D (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb szerda óta (4 napja) chatelek egy sráccal aki külföldi(maláj származású) és egy közös ismerősünk alapján valahogy rám talált és bejelölt facebookon...(A srácot a továbbiakban nevezzük Superdognak, lényegtelen, hogy miért...) Ez az egész chatelős dolog úgy kezdődött, hogy ugye ismik voltunk mert visszajelöltem(eskü annyira hasonlított egy sulistársamra csak a neve nem volt ugyanaz... :D), ő likeolta egy csomó képemet, én is az övéi közül párat... Helyesnek találtam és mikor egyig barátnőm meglátta, hogy micsoda srácokkal "ismerkedtem meg" rögtön ráírt az egyikre a nevemben... Hát persze, hogy Superdogra és pont magyarul! :P Mire ő visszaírt angolul, hogy nem érti és egy nevetős fejet is kaptam tőle >:) Bár először nagyon beparáztam, rögtön kapcsoltam, hogy "hé, nem kell félni" és bátorkodtam elmondani neki, hogy mi volt ez a kis iromány... Aztán egész sulis szünetben cseteltünk mindenféléről, jól elhülyültünk és még egy csücsörítő smileyt is küldött... Gondoltam, jó haverok lehetünk még.... Aztán a barátnőim tökre bepörögtek, hogy milyen cuki meg nyert ügyem van(csak mert bekövetett Instán miután az exéről beszélt és ez jelenthette azt is, hogy tovább lépett szerintük...)és másnap reggel(Malajziában 12 óra körül) várt az üzi, "hogy rólam álmodtál?" de persze éreztem, hogy csak poén :'D Anyukám tudja természetesen, mert ugye még kiskorú vagyok azért, de ő is azt mondta, hogy amíg nem bunkó vagy perverz, addig gyakorolhatom vele az angolt... Szóval eltelt két nap... aztán Superdog megkérdezte, hány éves vagyok és bár jelenleg csak 14, ő pedig 16 körüli, nem hagyott ott a francba, hogy neki egy kisgyerekhez nincs köze v ilyesmi... :D (mert egyszer volt ilyesmi a legjobb barátnőm 'Rómeójával'...)aztán beszéltünk mindenféléről, nem igazán flörtöltem vele de röhögőgörcsöt következetesen okoztunk egymásnak... Ma mondtam neki, hogy a motivációjára(nagy kosárjátékos a csávó) elkezdek keményebben edzeni, mire ő mondja, hogy azért ne fogyjak le nagyon mert neki nem igazán tetszenek a csontváz lányok... :P Nagyon jól esett, hogy támogatott, de megakadályozta, hogy rosszat tegyek magammal.. Ezután valami olyasmiről beszéltünk, hogy neki is van néha gondja az önbizalommal, pl nem tartja magát helyesnek mire én írtam neki, hogy szerintem helyesebb, mint a legtöbb fiú ismerősöm, de NE gondoljon rosszra :D erre ő elpirult-mosolygós smiley-t küldött és wow, nagyon kedves dolgokat írt, semmi konkrétat, de azért akkor is! Egyszerűen a függője lettem és ő is folyton vár rám(mindig kis gombócok táncolnak a chatablak alján mert írni próbál, ez nem vicc...) A baj csak az, hogy Malajzia naaagyon messze van és a női portálok alapszabálya szerint ne jöjjünk össze olyannal, aki távol él, mert nem fog működni, de totál belezúgtam(bár nem találkoztam még vele, így a kémiát nem teszteltem le....)és nem tudom, mit csináljak, mert jelenleg ugye van egy álmom(foglalkozással kapcsolatos)és ez a másik, hogy egyszer elmehessek hozzá és láthassam őt a maga 180 centis valójában... éppen ezért nem tudom mit csináljak, eddig tökre nyitott voltam a srácok felé de most, hogy ő van, senki más nem jön be és nem is nagyon fog még egy darabig... szóval csak érdekelne a véleményetek, hogy mit csináljak, mert úgy érzem, nélküle alig élek, elmenni hozzá meg egyelőre nem tudok, mégis azt gondolom, határozottan történnie kéne valaminek...:(

U.i: van még pár levelezőtársa, ahogy én tudom, de egy képernyőképén a messenger is rajta volt és ott csak én voltam megnyitva(és ezt a képernyőképet azért csinálta, mert állítása szerint bazi nagy örömöt okozott neki amit akkor írtam...)



2016. okt. 16. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem akarom mindjárt az első bejövős srácnak odaadni magam, nem is ő az első, meg nem is akarok ÉN tényleges kapcsolatot kezdeményezni, ha találkoznánk, akkor sem, szóval kérlek szépen Titeket, hogy ennek értelmében válaszoljatok! Köszi!
2016. okt. 16. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:
En megertelek en is igy vagyok sajnos messze el tolem a fiu, de igy belegondolva aszerencsesebb vagyok jarunk jarunk de nem talalkoztunk meg, mert a fiu az orszag masik felen lakik.
2016. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor kívánok nektek sok boldogságot :) Mi ugyan nem járunk, de tudom, hogy nem bujkálhatok örökké :D
2016. okt. 16. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez csak plátói szerelem. Énis eldumcsizgatnák Palvin Barbival vagy Barbara4u2-val, Megan Fox-al, de tudom hogy ez sose történik meg :DD

Majd elmúlik.

2017. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!