Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem az osztálytársamba. Mit csináljak? Sos

Figyelt kérdés

Beleszerettem az egyik fiú osztálytársamba.Tényleg,ilyen erős vonzalmat még nemigen éreztem.Múlt héten volt egy kisebb műtétem,ma amikor mentem sokan odajöttek hozzám érdeklődni hogy hogy ment a műtét hogy vagyok stb viszont ő nem...annyira rosszul esett..néha azt veszem észre mintha ő is érezne irántam valamit néha meg azt hogy nem.Sokat szoktunk beszélni.Mit csináljak annak érdekében hogy közelebb kerüljünk egymáshoz?Nem akarok lesüllyedni szóval normális ötleteket szeretnék.

16/l



2016. okt. 10. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszélgess vele. De ha nem érdeklődk felőled, akkor így kizárásos alapon le is tehetsz arról, hogy érez irántad bármit is.
2016. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
De mi van, ha csak azért nem érdeklődött, mert nem akarta leleplezni magát, felvállalni az érzéseit az osztály előtt, vagy pedig ezt olyan "pletykás-csajos" dolognak tartja, esetleg olyan "sablondumának", hogy azt már akkor is kérdezik, hogyha amúgy nem is érdekli őket, csak illedelmességből, megszokásból, mert kifelé ilyenkor együttérzést kell mutatni, mert ezt nevelték beléjük, de ő meg nem akart beállni a sorba, mert pl esetleg mondjuk chates beszélgetés végére is odaírják, hogy puszi, és akkor azt nem is gondolják feltétlenül komolyan, de mondjuk odaírják, mert így szokták, és akkor tehát ilyen nyakatekert, hogy pl azért nem mondja vagy üzeni valakinek, hogy puszilja, mert az már ilyen sablonszöveg, és azt akkor is mondják, hogyha nem gondolják komolyan, tehát megszokásból , és ezt mindenki pontosan tudja, és nem akarta, hogy olyat gondolj róla, hogy csak megszokásból mond akármit, mert ezt így, kell, mert ez így elvárás. Nekem konkrétan volt ilyen, anyum ment valakikhez, kérdezte üzenek-e vmit, kérdeztem, mit üzenhetnék, azt mondja, pl hogy puszilom őket, de én meg mondtam, hogy nem, mert akkor abból lehet, hogy azt fogják leszűrni, hogy nem is szeretem őket, mert ezt csak úgy is szokták mondani, hogy nincs mögötte tartalom, és én nem akartam volna ,hogy azt gondolják, hogy nincs benne, mögötte szeretet; mert tudják mások is, hogy ezt csomóan csak megszokásból, tetszelgésből mondják, és nem akartam, hogy azt higgyék, hogy esetleg ez is csak az. Vagy esetleg félénk is lehet a srác, vagy hogy fél felvállalni csak saját magát is, tartott tőle, hogy mondjuk "beég" a fiú osztálytársaitok körében, és el kezdik majd esetleg cikizni meg piszkálgatni, hogy "naa, bejön, mi?" és akkor ezzel nem hagynák őt levegőhöz jutni, és piszkálgatnák csak azt , ami amúgyis őrá tartozik, meg azt sem akarja, hogy a csajok vagy bárki esetleg róla pletykálgassanak, egyszerűen csak nem akar pletyka tárgya lenni, és így védi magát, meg a piszkálodásoktól , meg mindentől. Amúgy hát ja, beszélgessél vele, hát na, miből fogja tudni, hogy tetszik neked, utána eltelik a 2-3-4 év, szétszéledtek osztályszintűleg, és utána már bánni fogod, hogy nem mentél oda, nem szólítottad meg. De amúgy ez itt pont egy klisé volt, de van benne valami, lássuk be.
2016. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!