Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az olyan nagy dolog, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nagy dolog, ha egy lány több fiúval is csokózik? Mármint a szexet értem, de a csók? Egy felmérés szerint egy átlagos lány 20 éves koráig 20 férfivel csókolózik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 21:13
 1/10 Fruzs33 ***** válasza:
Nem nagy dolog...sőt,szerelem nélkül is lehet,csak jobb,ha vannak érzelmek. Amúgy valakinek több lehetősége is akad,mint 20... mert jó dolog,termeli az endorfint,akárcsak egy szelet csoki.
2016. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kb minden buliban csókolózok tök más lányokkal, ők is fordítva ugyanígy vannak. jó érzés, de semmi "nagy dolog"... kellemes ennyi...nyilván ha van barátnőm, nem megyek bele ilyesmibe, de ha nincs, akkor bármi belefér. szex is. jó dolog, kölcsönösen örömet szerzünk egymásnak aztán ennyi. nem kell azon sem fennakadni. persze jobb ha érzelem is van, és szeretem azt az embert úgy ahogy van, akivel összefekszem, nem csak a testét...
2016. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Stark2000 ***** válasza:
100%

Hát.. Szvsz nem kezdenék érzelmek nélkül semmi intimitást, de kinek mi. Lehet, hogy én vagyok "régi módi" , vagy "normális" (esetleg abnormális a mai fiatalokhoz képest). :D


16/F

2016. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem érdekelnek a felmérések, mert lóf@**ra sem valók.


Nevezzen bárki régimódinak, rigolyásnak, abnormálisnak, aminek csak akar, de olyan lánnyal, aki minden szembejövő srácot lesmárol, sosem kezdenék.

2016. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó dolog csak úgy smárolni akárkivel, lehet, hogy a másik fél nem érzi úgy, hogy ez csak ey csók volt, és akkor összetöröd a szívét, neked sem lenne jó érzés szerintem, ha egy fiú megcsókol egy bulin pl, te pedig azt érzed, hogy rögtön már szerelmes beléd, és te elkzdessz érzéseket táplálni, neki meg csak egy vagy a sok közül. Szóval szerintem nem jó ötlet, mert a másik félnek majd fájhat ez a "csak egy csók". De te tudod, nem akarok beleszólni.
2016. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem mindig furcsa erzes tolt el ha az adott lany arrol beszel hogy kivel smarolt regebben :/ a tobbirol ne is beszelve::
2016. okt. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi de én azokra azt a bizonyos "r" betűs szót szoktam mondani! Igen, régimódi vagyok... Lehet rosszul teszem de én az első és egyben utólsó híve vagyok. Ilyen sz@ros szórakozóhelyekre sem szoktak járni inkább maradok a nemzeti rock koncerteknél. Sajnos van olyan lány ismerősöm aki 16 évesen már vagy a 30. pasijával smárol, szánalmas és undurító.
2016. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17/F voltam.
2016. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is, ha valakivel csókolózom, attól már mindent szeretnék, ha van rá mód.


Érdekes és bizarr is egyben, aki egy ilyen belső széthasítottságról számol be, hogy neki külön vannak a testi meg a lelki élmények, meg szereti valakinek csak a testét, de a lelkét nem. Hiszen nem tudja kettévenni a kettőt, az illető testét a lelke mozgatja, a lelke erőtere teszi olyanná, ami. Hasonlítsd csak össze egy hullával. Ha egy másik lélek lenne benne, teljesen másmilyen lenne az az ember ugyanazzal a testtel, teljesen máshogy csókolna, máshogyan ölelne, másmilyen erőtere volna - talán úgy nem is tetszene.


Tehát a lélekhez is vonzódsz, amikor valakinek a testéhez vonzódsz. És jóval elementálisabb élményről beszélünk, mint kellemről... Legalábbis előbb jut eszembe a testi kapcsolatról a földrengés (de inkább az, hogy a föld és a menny összeér, vagy fogalmazhatnék úgy is, hogy téren, időn és testen kívül kerülünk), mint a kellem.:)


A kellem testi élmény, a szexuális élmények pedig pont hogy testen kívüliek. Pont azért csinálom, hogy kikerüljek a testemből. Ez a fő célom van vele.

Mihez is kezdjek egy olyan fiúval, aki nem akarja a lelkemet kézenfogni, hogy együtt kilépjünk a testünkből?...

2017. febr. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként statisztikából csak azt szabad elhinni, amit te magad hamisítottál. Én 22 évesen csókolóztam először, és az ismerőseim fele ennél későbben.:)
2017. febr. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!