Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy átlagos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy átlagos fiúnak megszerezni egy szép de, divatos, aranyos lányt meg szereznie? 16/F

Figyelt kérdés

Van egy lény aki tetszik és nem tudom hogyan mondjam el neki mert hát én egy eléggé átlagos fiú vagyok a saját szemszögemből.Ezt úgy értem, hogy nem vagyok az a nagy ivászatokra járó csak akkor megyek ha van kedvem vagy nagyon jó ismerőseimmel vagyok.

A lány meg szeret eljárogatni helyekre a barátnőivel meg hát elég szép is de nekem az tetszik benne, hogy nem olyan mint a mai legtöbb szép lány(buta és agyon van sminkelve)

Szóval nem tudom hogy mit tegyek mert amúgy jóban vagyunk csak nem merem elmondani neki azt amit érzek iránta.



2016. júl. 6. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésként ki tud írni egy kérdést helyesen, a megfelelő kategóriában.

Eszed sincs sok, azt már látom, így meg elég nehéz a csajozás, úgy általában.

2016. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lehet egy átlagos fiúnak megszerezni egy szép de, divatos, aranyos lányt meg szereznie?


Erőnek erejével.

A lovas nomád őseink sem éppen magnóval a fejük felett, melyből Peter Gabriel „In Your Eyes” című dala szólt, hódítottak.

Nemdebár?

2016. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
ha pénzes a családod az már fél siker ha meg nagy a dákód, és használni is tudod és ez el is terjed rólad a suliban akkor nyert ügyed van.
2016. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Van egy lény aki tetszik" xD
2016. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 likebike ***** válasza:

Az a lény netán egy ork?:DDD

Amúgy,ha sokat jár bulikba és csak ott találkoznátok,akkor muszáj eljárnod,felkérni táncolni,szóval közeledni hozzá.Másként nem megy.

2016. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp se mond neki, hogy hogy lehet téged megszerzni, te lény megszerezni?
2016. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb szép lány buta és agyon van sminkelve? Okkk.


Amúgy ja. Ha annyira okos, és neked annyira bejön, esetleg kezdésnek helyesen kéne tudni írni.

2016. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért jár el bulizni hogy megtálájon egy olyan átlagos lényt mint te. Légy bátor! Lépj a tettek mezejére!
2016. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerezz életet :)
2016. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én odaadom az enyémet..
2016. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!