Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Működhet a távkapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy fiút és ő is engem. 530 km van köztünk...működhet?

2016. okt. 17. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2016. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is távkapcsolatban élünk barátnőmmel, viszont ha nem is gyakran de szoktunk találkozni (legalább havonta egyszer), nem tudom 500km ről ez mennyire lenne kivitelezhető :/ Ha néha tudnátok találkozni úgy talán érdemes lenne megpróbálni, de ha nincs rá lehetőség akkor nem hiszem hogy sokáig működne :(
2016. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha tudtok találkozni akkor igen, szerintem

hány évesek vagytok?

2016. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Normális, kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatként? Kizárt.

Tinédzserként pedig főleg rossz ötlet lenne ilyet bevállalni. 15 évesen nem fogtok tudni bármikor oda-vissza utazgatni egymáshoz 530 kilométert, a szüleitek idegroncsok lesznek, mert egy vagyonba kerülne nekik a ti utaztatásotok, ráadásul 2 hónap után jönne az "anyukám nem engedi hogy a barátom itt aludjon/nálunk legyen 1 hétig" hiszti.

Egy távkapcsolat nem kapcsolat, sem fiataloknál, sem felnőtteknél. Vagy tojtok egymásra, és elvagytok otthon egyedül 2-3 hétig (hónapig), aztán együtt vagytok 2 napot, jajdejóvoltkösziszia, vagy pedig folyamatos lesz a féltékenység, az aggódás, a másik fájó hiánya, telefonálgatás, írjonmárvissza, micsinálamígnemvagyokott, ésatöbbi.

Ha pedig az egyik félnek jobban hiányzik a másik, és féltékenyebb, több időt szeretne vele lenni, a másik fél pedig inkább az a típus, aki jól elvan addig a 2 hétig, amíg nem találkoznak, akkor még nagyobb feszültség lesz.

2016. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a #4 van igaza :D
2016. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van pénz benzinre vagy buszra?
2016. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van kitartás, meg tudjátok oldani az utazást, igen. Na meg ha a körülmények is rendben vannak.
2016. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Működni működhet. Nem is erről van a szó. Hanem, arról, hogy mindketten normálisnak kell lennetek. Megkell bíznotok egymásban. Ami a legfontosabb, hogy soha ne csald meg a másikat. Mert az a legundorítobb dolog, amit csinálhat egy ember a másikkal. Nekem , jövő hónapban lesz 2 éve, hogy távkapcsolatban vagyok. Havonta 1x találkozunk egy hétvégére. Igaz, hogy nagyon sok a veszekedés, mert mindketten feszültek vagyunk, mert várjuk már, h mikor lehetünk együtt a másikkal. Ami a másik legfontosabb, legyen egy célotok. Én a barátnőmmel, elterveztük, hogy ha kijárjuk a sulit, akkor összeköltözünk. Először is gyűjtünk pénzt, hogy legyen hol elkezdeni az egészet. Utána össze költözünk, dolgozunk és éljük az életünket együtt. :) Sok mindent elkell tervezni, hogy lássátok, hogy miért is kellene kibírni ezt a távkapcsolatot. Nem annyira nehéz. De, sok idő kell hozzá. Ha, azt látod, hogy ő tényleg hozzád való, mindenben egyet értetek meg stb, akkor érdemes harcolni, ezért a távkapcsolatért. Igaz, mi köztünk csak, 90-100km van. Nekünk is nehéz néha. A kapcsolat elején még minden happy rózsaszin felhők stb, utána jön a rossz időszak, amikor csak, veszekedések vannak, egymás lehordása, meg stb. De iyen egy távkapcsolat. De ha tényleg szeretitek egymást, akkor kikell bírni, utána pedig jöhet a boldogság. :) Én 17 vagyok a barátnőm pedig 18 . Én nagyon szurkolok nektek, remélem sikerülni fog. :)
2016. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen működhet. Attól még hogy messze laktok egymástól, de szeretitek egymást, akkor nincs akadály :)
2016. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!