Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lehet a megoldá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a megoldás? Van egy lány akit nagyon szeretek, és ő is engem, de messze lakik.

Figyelt kérdés

Nem, ez nem egy olyan dolog, hogy neten beszélünk és megszerettem, nyáron találkoztunk is, csak év közben ugye már nehezebb, viszont tényleg olyan kapcsolatunk van, ami különlegesnek mondható. Már rég összejöttünk volna ha nem laknánk ilyen messze egymástól, ezért dilemmázunk ezen.

Ő BP (15/l) én Pécs (17/f). Ti mit tennétek a helyemben?



2016. szept. 18. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen hülye lennék belemenni 17 éves fiú létemre egy ilyen bonyolult kapcsolatba. Keress a környékeden csajt, hidd el, amit te olyan különlegesnek gondolsz lehet nem is az. Ismerkedj:) 15 éves a lány. Mi olyan különleges benne, mivel nyűgözött le?
2016. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
képzeld én Kalocsa mellett laktam, és a barátnőm Szlovákiába, 2 hetente utaztam fel hozzá, volt h hetente, de volt 4 hetente, utolsó évem volt a suliból, így suli után oda költöztem.. és mi elsőnek csak facen beszéltünk aztán skypon és jött a találka 2és fél hónap múlva ez volt 2 éve.. sajnos most nem rég szét mentünk, de kint maradtam albérletben és dolgozok, szóval azt akarom mondani olyan nincs h messze lakik, lehet rá megoldást találni én is tudtam :) 23F
2016. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. kommentelő köszönöm a választ én is gondolkodtam ezen, de megfogott igenis, mivel ahhoz képest, hogy 15 éves, a korosztályomban nem nagyon találkoztam még ilyen "érett nővel" és nem testileg érett, hanem szellemileg is.


2. komentelő, nekem még ez és a következő év van vissza Pécsen, aztán Pestre szeretnék menni egyetemre, illetve nyáron is Pestre mennék dolgozni.

2016. szept. 18. 14:19
 4/5 anonim válasza:
akkor tudtok majd találkozni, de szolok előre 15éves nem fog leragadni, amit nehéz lesz inkább le fog lépni.. 2es voltam
2016. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a csajt? Majd én itt helyben gondoskodom róla, amíg te távol vagy :P xD
2017. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!