Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek hozzá?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá? Tetszek neki talán vagy közönséges vagyok számára?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban aki nagyon tetszik már fél éve. Tavaly szinte egyáltalán nem beszéltünk, idén már jobban. Most kétszer is voltunk csoportmunkánál együtt meg volt egy páros feladat, amiben vele voltam (tanár osztott be). Egèsz jól megvoltunk, beszéltünk is. Piszkálta a füzetem, a telefonom, a tollam. Ez jelet valamit vagy ez csak ilyen hülyeség? Szünetekben nem nagyon beszélünk, de csoportmunkánál vagy ilyeneknél igen, de volt hogy szünetben váltottunk pár szót, de azok csak olyanok voltak, hogy milyen óra lesz, melyik teremben és ilyenek. Meg tavaly egyszer óra előtt négyen beszélgettünk, ő is ott volt, egy másik lány mondott valami vicceset, ő rámnézett és úgy mosolygott. Tetszem neki? Van rá esély? Én nagyon szeretnék vele lenni. Hogyan közeledhetnék felé a beszélgetésen kívül? Akár apró jelekkel?
2016. okt. 18. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy a tollad meg a füzetedet piszkálta nem jelent semmit, de azért ne mondj le róla végleg. Próbálj olyan társasággal lenni, ahol ő is ott van.
2016. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

Az ilyen kis dolgok nem mondanak semmit.

Merj bátor lenni, és közeledni felé!

2016. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!