Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztalyomban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztalyomban aki nagyon bejön, de nem tudom mit érezhet irántam. Részletek lent. Közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Közeledtem már a lányhoz, nem ellenkezett de nem is viszonozta, de nyugodtan elbeszelgetett velem mint barát. Most tudtam meg, hogy penteken (azaz tegnap) szakitott a barátjával (eddig nem tudtam hogy volt pasija). A szakitas utan semmi szomorusag nem latszott rajta inkabb jokedvu volt. Most kezdtuk a 9et, szoval nem reg ismertem meg, de mig baratja volt es perverzebben kozeledtem hozza akkor sem ellenkezett. Szerintetek várjak egy kicsit, és utána próbáljak meg közeledni tovább hozzá, vagy már túltehette magát rajta/szomoru sem volt es van esely ra hogy mar viszonozza az érdeklodest?
2016. okt. 8. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ne add fel, és ne használd ki hanem szeresd :D
2016. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hasznalnam ki, lehetetlenseg. Tul aranyos :))
2016. okt. 8. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Még várjál a közeledéssel szerintem elvégre TEGNAP szakítottak és vannak olyan emberek akik jól rejtik az érzéseiket. De később nyugodtan próbálkozz
2016. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!