Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért akarják a fiúk/lányok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a fiúk/lányok a párjukkal/kiszemeltükkel eljátszani, hogy másokkal is úgymond"flörtölnek", hogy ezzel féltékennyé tegyék?

Figyelt kérdés
Ezt a logikát kortársaim közt nem igazán értem. Miért nem lehet egyszerűen éreztetni -ha már nem is mondjuk meg neki kereken-, hogy tetszik nekünk? Ha én azt látnám, hogy a kiszemeltem másik lánnyal "kezd ki", akkor én azt gondolnám, hogy én nem érdemlem őt, de közben igen. Ezt csak tényleg én gondolom így?
2016. okt. 18. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled. Akkor már mondja el mit érez de ne játszadozzon.
2016. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetértést, Kedves Válaszadó.
2016. okt. 19. 16:08
 3/3 anonim válasza:
Hát bevallom én is csinálom ezt fiúkkal de nálam ez beszokott válni úgy értem engem pl: még jobban arra késztet az ha látom azt a fiút aki tetszik egy lánnyal beszélgetni még jobban arra motivál h megszerezzem magamnak (de ez mindenkinél más) Mondok egy példát egyszer beszélgettem egy fiúval a folyosón (a kiszemeltnek az osztálytársával ) és látta a fiú aki akkor tetszett...még az nap rámírt és tök sokat beszélgettünk másfél hét múlva járni kezdtünk...Lehet nehéz elhinni de a féltékenység jó dolog ha úgy vesszük mert így egy kicsit lehet manipulalni a kiszemeltet és a féltékenység általában arra készeteti az embereket h cselekedjenek. Jó jel a valaki azért flörtöl valaki mással h féltékennyé tegyen! (Persze az is lehet hogy tényleg nem tetszel neki de ez attól függ ha már éreztette veled h tetszel vagy adott jeleket neki akkor elég valószínű hogy csak féltékenyé akar tenni!)
2016. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!