Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetném a fiút kevésbé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném a fiút kevésbé féltékennyé?

Figyelt kérdés
Decemberben kezdtünk el beszélni a neten, hamar több szövődött belőle, és már mindkettőnknek egyértelmű céljai vannak. Úgy volt, hogy találkozunk, de három szombat is sutba ment (nem miattam, de ne legyen félreértés, nem egy másik személy miatt), úgyhogy tartjuk magunkat a márciushoz. Viszont betegesen féltékeny. Volt egy lány tavaly, aki csúnyán játszott vele, de ezt úgy tűnik, hogy nem tudta kiheverni, mert még mindig rám vetíti vissza. Nagyon sűrűn eljátssza ezt, és ilyenkor nagyon mérges leszek, állandóan nekem kell téríteni meg bizonygatni. A szememre rója ilyenkor, hogy nem törődök vele meg én nem is szeretem, pedig de, csak épp hisztizik, ilyenkor általában a modora is nyers. Pár napja küldtem neki egy képet, amin ki vagyok rúzsozva és erre akadt ki, hogy túl élénk, ez felhívás a keringőre, hagyjam békén és b.sszam meg. Ilyenkor mindig talál valamit, amibe beleköthet, és már nagyon unom, hogy egy óráig kell magyarázni neki meg civakodni vele, merthogy szerinte túl szép és csinos vagyok. Hogyan változtathatnám ezt meg? Nagyon idegesítő. Más fiúnak tetszett, mikor feldobtam egy rúzst vagy szépen, de minimálisan kisminkeltem magam, őt meg a féltékenység kapja el. Nem értem.

2016. márc. 2. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyen, neked nem kell megváltoznod. Ha a személyiséged ilyen, és ez zavarja őt, akkor nem vagytok egymásnak valók. Lehet, hogy most durván hangzik, de érdemes elgondolkodni rajta. És abba is érdemes belegondolni, hogy mi lenne, ha tényleg együtt lennétek. Akkor még rosszabb lenne? Magához akarna láncolni? Gondold végig, aztán mérlegeld mire jutottál és úgy cselekedj. (Ne értsd félre, nem szeretnélek elbizonytalanítani, csak ez felmerült)
2016. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem is fogok megváltozni, mert a baj nem velem van, csak nem akarom, hogyha összejövünk ténylegesen, akkor ez elfajuljon. örökké ilyen lesz, vagy micsoda? nem öltözök/nézek ki soha feltűnően, bár vannak, akik megnéznek, ez nem azért van, mert illegetem magam. erősen gondolkodom, de szeretem persze, nem fogom csak úgy hagyni. de nem tudom, tényleg idegesítő egy dolog ez.
2016. márc. 2. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:

"hogyha összejövünk ténylegesen, akkor ez elfajuljon. örökké ilyen lesz, vagy micsoda?"

Erre céloztam a válaszomban. Egyszer meg kéne mondani neki mikor nyugodt (és nem "balhés" időszakban), hogy nem fogsz folyamatosan magyarázkodni azért, mert megnéznek és néha kiöltözöl jobban, erről nem tehetsz. És hozzátenni, hogy ha ilyen lesz a későbbieken, akkor talán nem illetek össze, de fontos, hogy ennek ellenére szereted, csak nem vagy hajlandó elviselni a siránkozását, ami teljese alaptalan.


Tudom, hogy keményen hangzik, de ezt tenném. Valahogy így be kell neki adni, aztán kiderül a későbbiekben. Ha ilyen lesz később is, akkor nincs értelme. Sok sikert!

2016. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!