Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS! A szerelem mindenről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! A szerelem mindenről elvonja a figyelmem. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Már elhalmozom magam plusz feladatokkal, de egyre inkább csak beleroskadok.

Mindig szomorú vagyok, üldöz a beteljesülhetetlen szerelem.

Amúgy eddig is tragikus volt a "szerelmi életem", de a mostani helyzet igazán különleges számomra és kegyetlenül kínoz.



2016. okt. 18. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van 😩
2016. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Félig én is így vagyok. :) 15/f
2016. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:

Hatalmas pacsi haver! Én lefoglalom magamat (edzek, mélyládát / hangszórókat szerelek, játszok, beszélgetek haverokkal..), és kész. Lásd: 2 lány is tetszik, az egyikbe őrülten szerelmes vagyok, de ő egyáltalán nem mutat érdeklődést, hiába keresem naponta, csinálok akármit. Ezen viszont fölösleges depizni. Én csak hagyom az életem mellett, hogy legyen valami kis érzelem szikra.. Ad némi erőt, ha éppen olyan van, és megalapozza a jó kedvemet, mert alapvetően nagyon kedves velem a csajszi. :)


16/F

2016. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, nekem szakítás után volt hasonló régen.


Most van egy jó kapcsolatom, és emiatt nem tudok semmire sem odafigyelni, de nem is zavar :D Tudom, hogy a te helyzeted épp azért rossz, mert fáj, és szomorú vagy miatta... De biztos van olyan dolog, ami eltereli a figyelmed. Ne csinálj olyat, ami rá emlékeztet, próbálj ki új dolgokat, sportolj, mozogj, menyj ki a szabadba, egyedül, vagy barátokkal, fedezd fel a környezeted, szerezz új haverokat, halgass zenét, ami neked bejön, van megoldás.


De elárulok neked valamit... Lehetsz lány, lehetsz fiú, amíg nem felejted el, nem is lesz kapcsolatod... Ám ha keresgélsz és összefutsz valakivel, akivel működhet... Akkor már van értelme továbblépni! ;) Ne félj, menni fog, nem csak te vagy ilyen helyzteben...

2016. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van:/
2016. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!