Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudod az ilyen erős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudod az ilyen erős szerelem ellen tenni?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretek egy lányt. Már lassan egy éve beszélgetünk. Sajnos csak Facebookon (nem kérdezzétek miért csak ott, azt nem szeretném kifejteni). A nap 24 órájában ő jár a fejemben. Ha nem ír szinte rosszul vagyok. Nem tudok miatta sokszor enni, fogytam sokat (bár ez esetemben nem hátrány, bár nem vagyok kövér). Romlott a tanulmányi eredményem is miatta. Ha beszélünk azért nem tudok mozdulni a telefon mellől, ha nem pedig azért hogy mikor ír. Én nem szoktam írni neki általában, mert mindig ír ő, de akkor is. Mit tudok ellene tenni? Hogy ne legyen ilyen erős az érzés? Próbáltam már közeledni felé úgy de azt mondta nem akarja magát lekotni, bar fontos vagyok neki nagyon. 16/F

2016. márc. 16. 21:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat elirtam, 3 éve beszélünk. 1 éve érzem ezt.
2016. márc. 16. 21:38
 2/3 anonim válasza:
Felszeded vagy hagyjad és ne ölj bele több időt mert nem érdemli meg.
2016. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez már beteges. Szedd össze a bátorságod és kérdezd meg. Vagy szenvedj tovabb még 5 évig pl. Ha elutasít, legalább megtetted ami tőled telik, (bár sok idot elvesztettel,) és legalàbb több időt nem bszol el. Ha meg nem utasít el akkor nyert ügy. Sose értettem azokat az embereket akik fél év alatt nem merik megkèrdezni h mi a harci helyzet.
2016. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!