Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi van a fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van a fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki régebben tetsztett és hát még most is egy kicsit,de régebben nem adott jeleket,nem közeledet.És most az éven a legjobb fiúbarátommal elég sokat vagyok szokott ölelgetni meg mindnhová együt megyünk sokat dumálunk és nevetünk,erre ez a fiú elkezdett engem mindig nézni,mosolyog rá,megpróbál a közelembe lenni és mindig mellettem lenni ha van rá lehetőség.(Ő a párom próbabálon,de még én hívtam el...a többieknek állítolag azt mondta hogy engem akar,de nem mert ezért elhívtam én)Most azért viselkedik így mert tetszem neki és féltékeny? Mit csináljak?

2016. okt. 20. 22:30
 1/1 anonim válasza:
A jelek alapján döntsd el.Ha hírtelen közeledik hozzád akkor nem a tömegvonzás hanem a féltékenység miatt lehet.De mint a régi emberek rá is kérdezhetsz esetleg tehetsz utalásokat.
2016. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!