Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti, hogy ha most lenne az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy ha most lenne az 1956-os forradalom, ki mennétek harcolni a párotokkal, vagy akinek nincs párja az is (állítólag könnyebb becsajozni, bepasizni szorult helyzetben)?

Figyelt kérdés

Milyen jó dolgok is lehettek, szobor döntések, tank kilövések, ávós lincselések , dobtárasok, kalasnyikov, régi igazi felhúzós puskák. Azért jó lehetett 71-et kilőni a ruszkikra vagy az ávósokra. Szívesen ott lettem volna, tatám is ott volt azt mondta több szép dolog is volt , míg meg nem jöttek nov 4-tól a mindent elsöprő támadás.

Volt már fegyver a kezemben és lőttem is már, lőtéren természetesen. Csak úgy hobbiból, és nagyon élveztem. Így el tudom képzelni egy 12-14 éves gyerek is ,hogy örülhetett amikor valamit kilőtt mondjuk egy ruszkit. A 14 től felfelé ne is beszéljünk, ők már tudták ez az milyen puska ,pisztoly stb , ismerték a tulajdonságaikat ők főleg élvezték. Vagy jó lehetett molotov koktélt kidobni az ablakon.


2016. okt. 20. 23:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
haver, te mit szívtál?
2016. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gy.ökér. Gondolkozz már. Neked valami baj van fejeddel. Tényleg jó lehetett a halál félelem, szerettek elvesztése, fájdalom, elnyomás. Ez nem egy játék volt! Igazi érző emberek harcoltak a szabadságért az életüket feláldozva. Undorító vagy.
2016. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

1. Pszichopata vagy.

2. Popcornal a kezedben nézed a válaszolók dühöngéseit a mérhetetlen agyi képességeiden.

3. Agyadra ment valami sz.ar lövöldözős játék amiben ha kilőttek téged te csak megnyomsz egy gombot és újraéledsz...viszont akit kilőttek a forradalomban azt max elföldelték de fel már nem kelt.

Szerintem te a 12-14 éves korosztályba tartozol, aki fegyvermániás és látott valami videót/olvasott valamit a forradalomról és most ruszkik lövöldözéséről álmodozik, habár a szíve mélyén tudja, lövése sincs hogy kik is a ruszkik , miért történt ami történt és nagy valószínűséggel jobban rettegnél a forradalom alatt mint a nők és a gyerekek....

2016. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Még szép. Dobáltam volna a molotov koktélokat mindenre ami mozog és ruszki. Haverokkal csapdákat állítottunk volna pl beszakad a tank alatt az aszfalt és a fedélnyíláson át felgyújtjuk és bezárjuk, aztán röhögve hallgatjuk a sikolyokat ahogy élve elégnek. Még orvlövészet is belefér. Szívás ha lelőnek de ez van.
2016. okt. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Lőttem már igazi fegyverrel lőtéren, írtam. Ja és nagyon élveztem, nem csak játékban abból már én rég kinőttem.Akkor miért van több olyan fénykép a neten, ahol mosolyognak,nevetnek az emberek fegyverrel a kezükben.


19 éves vagyok amúgy.

2016. okt. 21. 08:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az más mint emberre lőni ny.omorek. vagy elvezned azt is, hogy életeket ontasz ki? Ilyen emberekből lesz metró alá loko gyilkos. Mindegy mit mondasz, ha ilyet írsz ki akkor kattant vagy és elmegyógyintézetbe való jó eséllyel.
2016. okt. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudod rám ezt mondod, nézz róla képeket, akinek a forradalmárok kitépték a szívét, vagy fellógaták és még utána belerúgtak, vagy leköpték és pózoltok a hullákkal.

Gondolom ők is elmebetegek voltak. Pedig írhatnék róla még mit csináltak az ávósokkal. Vagy azok is elmebetegek kik az 50-es években embereket kínoztak, majd utána 90-es években hatalomra jutottak, ők államférfiak, igaz ,hogy azelőtt lehet százakat öltek meg.


Lásd körmös baur is, jaj de jó milyen ügyvéd jó ember stb, igaz ,hogy azelőtt embereket kínzott.

Én az ilyen emberekre nyugodtan mernék lőni.


Szerintem az a beteges ,hogy ártatlanak ölsz.

2016. okt. 21. 09:23
 8/14 anonim válasza:
100%

Igen, ezek az emberek mind sárgaházba valóak akármit mondasz.

Az ember az egyetlen olyan lény ami megöli a társait puszta élvezetből. Én erre nem lennék olyan büszke mint te.

De ha legközelebb látok egy hírt hogy egy fiatal elmebeteg meggyilkolt valakit, tudom, te leszel az....csak akkor már sajnos túl késő..már valaki meghalt...

2016. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mekkora egy nyomoronc vagy.Pofámról a bőr lesülne ha ilyen gondolkodásom lenne 19 éves létemre.
2016. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

XIV. FEJEZET

HÁBORÚS BŰNCSELEKMÉNYEK

Tiltott sorozás

152. §

"(3) Aki tizennyolcadik életévét be nem töltött személyt fegyveres erőkhöz vagy csoporthoz behív, besoroz, vagy háborúban való részvételre rábír, ehhez segítséget nyújt, vagy az ehhez szükséges feltételeket biztosítja, öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


forrás a jelenleg Magyarországon hatályos Büntető Törvénykönyv.: [link]


"vagy háborúban való részvételre rábír"

Már a kérdésed sem teljesen jogszerű ma, mert a jelenkorra vonatkozik és pontosan a 18 éven aluliakat kérdezed egy 18 éven aluliaknak szóló fórumban.

2016. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!