Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha ugyan abba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ugyan abba a srác a vagyunk beleesve, de a barátnőm nem tud róla?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én is ugyan abba a srácba vagyunk "szerelmesek". Ő nem tud róla, hogy nekem is tetszik a fiú, mivel nem mondtam el neki, nehogy ez tegyen gátot közénk. Viszont nagyon bánt, mikor róla beszél, vagy nem is tudom, mi ez az érzés. És fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálnom.
2016. okt. 21. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
édeshármas ;)
2016. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A srác szerelmes a barátnődbe, vagy beléd? Mert az egy dolog, hogy nektek tetszik, de neki ki jön be? Ez se mindegy :)
2016. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:

Az 1. hozzászólás méltánytalanul alul értékelt pedig tény, hogy egyfajta megoldást kínál a fennálló problémára. :D


"Szerelem" Na ez is jól kezdődik. :D Szerintem húzd el a függönyt feküdj le az ágyra és tegyél be egy SP-t aztán legyél "szerelmes" vagy 20 percig utána pedig tessék tanulni.


Ha ez nem működik [mert pl van zenei ízlésed és nem hallgatsz spt. :D] akkor próbálkozz azzal, hogy közlöd a barátnőddel, hogy mi van. Nőből vagytok úgyhogy egy papír színén is összetudtok veszni szóval garantált a hiszti de azért az, hogy TETSZIK [ami ugye nem """"szerelem"""] egy pasi és a barátság talán nincs egy szinten.


24F

2016. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Megmondod neki hogy neked is tetszik, es majd ketten almodoztok rola titokban.

2. Lemondassz rola es hagyod ervenyesulni a "stop-"ot ami csak annyit tesz hogy mar lestoppolta azzal hogy elmondta neked, es jo baratnokent ezt tiszteletben kell tartanod:)

2016. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Firedoom ***** válasza:
Tudni kellene, hogy milyen kapcsolatban alltok a sraccal. Ennyi informacioval nem lehet valaszt adni.
2016. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!