Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Almodtam egy lanyrol kerhetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Almodtam egy lanyrol kerhetek velemenyt?

Figyelt kérdés
az volt hogy rairtam facen egy lanyra (ismerem) meg minden es hat bejottunk egymasnak meg minden.aztan azthittem volt mas fiuja aztan megharagudtam ra es nem dumaltunk. De kibekultunk es belem "szeretett" de en csak baratkent neztem ra de valojaba nagyon szerettem majd csak osszebujtunk de ez egy pillanatig tartott majd jott a legrosszab. Fel ebredtem ami telleg rosz volt mert ebben az alomban beleszerettem a lanyban de igazabol is.majd rairtam minden de nem tudom hogy ha ezt elmondom neki mit mond szerintetek?ez cukinak szamit? mert en nem tudom. A tortenetet telleg almodtam eletem legnagyob elmenye volt es lessz is.
2016. okt. 22. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat fogalmam sincs. Nem ertek az almokhoz. De az fix hogy szerelmes vagy bele mert vele almodtal es az alom egy nem valos kivetites arrol amit szeretnel.
2016. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elmesélheted nyugodtan neki. Ha benned kellemes érzéseket ébresztett lehet ez számára is ösztönző lesz.
2016. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!