Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a, , szerelmesn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a, , szerelmesnek lenni, , és a, , tetszik valaki, , között?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 23:19
 1/8 Stark2000 ***** válasza:
49%
Az érzés?!
2016. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem :/
2016. okt. 22. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A tettszik az az ha kiemelkedően szépnek tartod

A szerelem az amikor kell mert megfogott a belseje is

2016. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na így már értem, köszii :D
2016. okt. 22. 23:25
 5/8 Stark2000 ***** válasza:
100%

Érzés.. az érzések. Amikor tetszik valaki valamennyi érzést táplálsz iránta, hogy de jó lenne vele lenni, beszélgetni.. De lehet, hogy egy hónap, pár hét, vagy akár napok kérdése, és már semmit nem fogsz érezni, elveszted az érdeklődésed, csak egy fellángolás volt. A szerelem az, amikor rettenetesen tetszik, veszel erőt magadon, és ráírsz, elhívod ide-oda, megismered, és.. szerelem. Úgy mondanám, hogy.. amikor tetszik valaki, az a külseje miatt. Amikor szerelmes vagy, az a személyisége és a külsője miatt van. Ezen kívül: a szerelem sokkal erősebb, "erőt ad a mindennapokban" , felülmúlhatatlanul jó kedved van, optimista vagy (bár lehet, hogy ez csak rám igaz), fantáziálsz róla.. rólatok. Elképzeled magadat szituációkban.. Ahol láttad a legtöbbször, arra fele többet jársz "véletlenül" , véletlen szituációkat hozol létre.


Viszont marha egyszerű abba beleesni, ami viszonzatlan szerelem. Élő példa vagyok, én akkora csalódást és nyomasztó kedvet nem tapasztaltam még. De ez ne vegye el senki kedvét.. lehet, hogy én vagyok érzelgősebb. :)


16/F

2016. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, mindig olyanba szeretek bele, aki engem nem szeret.. aki szeret, az meg engem nem érdekel :3 :P
2016. okt. 22. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Az idő a nagy különbség a kettő között és az ismeretség.

Szerelem első látásra nem létezik, az csak nagyon erős vonzalom.

Tetszik, amikor egy ideje ismered a személyt, és úgy gondolod, hogy számodra vonzó a külseje és belseje, de még nem tudsz minden apróságot róla.

Szerelem, amikor teljesen kiismerted, tudod minden apró erényét, hibáját, szokásait, még arra is egyből tudsz válaszolni, hogy mi a legidegesítőbb benne, de mindezek ellenére feltétel nélkül is fontos neked, szereted.

Tegyük fel, hogy idegesítőnek tartod, hogy folyamatosan rágcsálja a körmét, de szerelemnél meg ezt is különlegesnek látod benne.

2016. okt. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a "tetszik"nem csak a külsőre vonatkozik...

Mert nekem most pont tetszik valaki,külsőleg is,de nagyon kedvelem is,viszont nem vagyok belé szerelmes.

Tehát szerintem tetszés az amikor úgy kedveled mint bárki mást,de külsőleg is tetszik,szerelem akkor ha komoly érzéseid vannak iránta,hiányzik,sokat gondolsz rá(mondjuk utóbbi csak tetszésnél is lehet)nem tudom hogy mondjam,egyszerűen amikor érzed hogy nem csak szimpatikus,nem csak kedveled,hanem szereted.

2016. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!