Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség ha tetszik egy fiú vagy szerelmes vagyok egy fiúba?

Figyelt kérdés
???mi a különbség???

#szerelem #szerelmesvagyokbelé
2016. ápr. 18. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor nem érzel iránta semmit, ha szerelmes vagy belé, akkor mellette akarsz lenni minél több időt, meg hát érzed azt
2016. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha érzek vmit iránta de nem szerelem szinten akkor az mi?(bocs csak én ehhez a témához sík-hülye vagyok)
2016. ápr. 18. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor tisztázzuk.

Nem biztos, hogy szó szerint tudok idézni, de a lényeg benne lesz.

,,Ha tetszik egy virág leszakítod, ha szereted azt a virágot öntözöd és gondozod tovább."

Tehát ha tetszik valaki nincsenek érzéseid iránta, ha esetleg visszautasítást kapsz az nem hagy benned olyan mély nyomot. Ha tetszik akkor amikor a közeledben van nincs benned az a furcsa érzés, hogy görcsben van a gyomrod, hevesen ver a szíved, izzadsz stb.

Ha szerelmes vagy akkor ezek mind jelentkeznek sorban.

Ha tetszik nem biztos, hogy egész nap rágondolsz, csak néha-néha eszedbe jut, viszont ha szerelmes vagy bele van olyan, hogy koncentrálni sem tudsz, mert csak rá gondolsz.


Ha már túl vagy azon, hogy bejön meg tetszik,, de még nem szerelem az egy köztes állapot ami a szerelem felé hajlik már, tehát kezdődő szerelem, ebben a fázisban még lehet tudod magad kontrolálni, de a hagyod, hogy teljesen beleszeress, nem lesz visszaút.

2016. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi most már értem
2016. ápr. 19. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!