Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? (Csak erős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (Csak erős idegzetűeknek)

Figyelt kérdés
Na jó, hol is kezdjem... Van egy lány osztálytársam, akit én tökéletesnek tartom (valahogy nem tudom meg magyarázni, de nekem ő az ideálom) és szerelmes vagyok belé, de nem tudja. Az egyik haverommal beszélgettem, és azt mondta, hogy próbáljam meg egy másik lánnyal az osztályból, aztán el gondolkoztam rajta, be is próbálkoztam (nem sikerült), de azt érzem, hogy hogyha vele jártam volna, az csak "takarta" volna a gondom. A lényeg az, hogy nekem kell az a lány akibe szerelmes vagyok, bármit megtennék érte, de nem tudok mit csinálni, mert neki nem jövök be úgy, ahogyan azt le írta... Akit érdekel bármi, az írjon privátban. És igen, tudom, kicsit kesze-kusza a sztori...

2016. okt. 23. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha a lány nem érdeklődik úgy irántad, akkor sajnos nem tudsz mit tenni. Legyél továbbra is figyelmes, kedves vele hátha megtudod még hódítani.
2016. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Hat ehhez nem kellett eros ideg.

Maradj mellette mint barat es hatha megkedvel szerelmileg.

Sok baratsagbol lett mar szerelem. Ismerosom is igy jott ossze valakivel hogy csak baratok voltak es hoppa mar is jarnak :)

2016. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Igen csak nálunk ez nem ilyen, meg nem is egyszerű... :-(

Ha gondolod írhatok privátba.

2016. okt. 23. 22:14
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
100%
Egyetértek a fölöttem lévő válaszolókkal! :)
2016. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
11%
soha ne járj az osztálytársaddal
2016. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Húúu hát ettől a szövegtől annyira megijedtem.. Teee.. Még be is hugyoztam tőle.. 😒😒
2016. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Miért írtad, hogy csak erős idegzetűeknek??????????????
2016. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Mert elég össze-vissza a történet xD
2016. nov. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!