Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi az a szerelem? Miert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szerelem? Miert nem ereztem meg soha. Se kotodest, semmi szeretetet senki irant. Semmit.

Figyelt kérdés
18L
2016. okt. 26. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a szerelem, amikor mindig rá gondolsz, ha a közeledben van pillangók vannak a hasadban, szereted a hibáit, mindenkiben őt keresed, nem tudod elengedni, ilyenek.:D

15/l

2016. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
en iylet miert nem erzek.
2016. okt. 26. 23:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az elsőt nagyon-nagyon sokan nem érezték még, és aki azt mondja az általában összekeveri a kötödéssel:D, kötödést azért nem éreztél mert erős személyiség vagy ez az igazság, szeretet pedig azért nem mert szerintem félsz...olyan nincs tényleg nincs olyan ember aki nem képes szeretni, de lemerem fogadni hogy nem vagy valami nyitott a másik féllel szemben. És amúgy tényleg nagy bátorság kell manapság szeretni is...


Azt pedig nem hinném ,hogy egy lelketlen ember vagy mert még egy gyilkosnak is van lelke.

2016. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintént kémiai folyamatok az agyadban, például oxytocin termelődése. 😁 Bocsi...


A többit már elmondták, szóval Kémia Kapitány lelép :D

2016. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked más számít, vagy csak a saját érdekeidet nézed, mert van ilyen embertípus, de ide nem írom le mert sok fiatal félreérti a valódi jelentését..
2016. okt. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem 18 évesen még nem kell feltétlenul szerelmesnek lenni. Lehet még nem találkoztál olyan emberrel akibe lehetnél. Az már furcsább hogy semmi kotodés vagy fellángolás sem volt. Probálj meg randizgatni hát ha találsz valakit akit szeretni fogsz
2016. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Akkor fog jönni, mikor nem is számítasz rá. Velem mindig így volt. A lényeg hogy ne siess el semmit, várd meg az igazit. ☺

19L

2016. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na pont erre a kérdésre keresem én is a válasz. Egyszerūen olyan, mintha nem tudnék szeretni... Csak én még plusszba nagyon hamar ráunok az emberekre. Voltam már pár randin, tudom, hogy sok embernek bejövök, de nem érzek irántuk semmit. A barátaim nem tudják felfogni, hogy jobb nekem egyedül... 15/l
2016. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolsó 15 évesen miért is kellene szerelmesnek lenni :D
2016. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a (bio)kémia játéka az emberrel.
2017. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!