Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Előny ha izmos egy srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny ha izmos egy srác?

Figyelt kérdés
Lányok nálatok mennyire fontos hogy erős legyen a pasitok. Illetve ez mennyire meghatározó szempont.

2016. okt. 31. 21:50
 1/8 anonim válasza:
69%
Nálam nagy elöny, ha meglátom, hogy a barátomnak (jelenleg nincs barátom) van bicepsze, az viszont nálam undorító lenne, ha a srácnak nem lenne szinte semmi izma sehol.
2016. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Domaházy Ákos ***** válasza:
100%
Fiú vagyok és azt mondom alapból kell lenni valami izom a karodon de nem az izom és a karodon lévő csíkok tesznek csak a legerősebbé. a szókincsed az intelligenciád, a lelked hogy mennyire szilárd alapokon áll. mennyire vagy felelősség teljes bevállalod a küzdelmet nem futsz el illetve milyen szigort használsz. ilyen férfi kell aki ezekben is jeles nem amik most vannak ez a tudatlan kis selyem cicók bandája akik csak menő rucikba járnak.
2016. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. okt. 31. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem egyáltalán nem számít hogy izmos-e vagy sem, ami azt illeti nekem jobban bejönnek azok a srácok akiken nem sok izom van, sőt az sem zavar ha semmi nincs. Egyáltalán nem tartom ezt fontosnak :) VISZONT! A határozottság, magabiztosság és (kis) önbizalom (lényeges más dolgok mellett) nekem plusz pontnak számít.

15/L

2016. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is csak előny tud lenni ha egy srác izmos. Sokkal jobban szeretem :). Szóval igen ez nálam meghatározó szempont.

14/l

2016. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, ha már nagyon izmos vagy aránytalanul izmos (értsd: kidolgozott felsőtest pipaszár lábakkal) az hátrány. Legyen persze izma ( tehát egy barackbefőttel ne legyen gondja) de nálam inkább az előny, ha a srác magas :3
2016. nov. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Hmm #6,leirtal engem:DD mondjuk en szivesen lennek izmosabb,de a genetika beleszol...
2016. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszolónak teljesen igaza van! Nyilván jó ha van izom a pasin, de ne azért legyen mert ezzel menő akar lenni, hanem mert tartja magát annyira, hogy erre odafigyel. Semmit nem ér, ha ki vagy gyúrva de értelmetlen gyerek vagy. Szóval igen, előny, de az nagyobb előny, ha nem tucat gyártmány.
2016. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!