Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közöljem vele hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele hogy hagyjon békén? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval,van egy srác(osztálytársam) aki szerelmes belém úgy egy ideje.És ugye régebben még békén hagyott,de mostanában újra felhozta a témát,és teljesen máshogy viselkedik.

Meg engem azzal idegel ki,hogy egyszer szünetben fentmaradtam vele,hogy tudjunk "beszélni" de ott nem szólt semmit,de komolyan,semmit se mondott,a facebookon meg írta hogy "akkor meg kéne beszélnünk élőben is nem csak a facebookon".

Hát b@sszus ő nem mondott semmit!!

Meg ő olyan " chaten minden élőben semmi" fajta.

Folyton irogat nekem,élőben meg hozzám se szól.

Kb fél óránként rám szokott írni,és ez engem már magyon idegesít.

Hogyan mondjam meg neki hogy hagyjon békén?

Nem akarom olyan durván közölni vele,már így is a lelkébe tapostam,de mostmár komolyan elegem van belőle.. Azt akarom hogy hagyjon békén!

Szerintetek mit mondjak neki? Akár facebookon akár szemtől szembe.

Segítenétek?

A válaszokat előre is köszi!

13/L



2016. okt. 31. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak közöld vele, hogy köztetek nem lehet semmi max barátság.Nem kell ragozni. :)
2016. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
18%
Yo bitch kys
2016. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. nov. 1. 00:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem szeretnéd megbántani, de nem tetszik neked, hogy facebookon állandóan olyan beszédes, személyesen meg meg se mukkan, és szeretnéd, inkább facebookon se írogatna. Nem szeretnél tőle semmit, maximum baráti viszonyt tudsz elképzelni, semmi komolyabbat.
2016. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Sok sikert és ne hagyd, hogy y érzelmileg zsaroljon! :)
2016. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
-y
2016. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3.válaszoló,köszi,sokat segítettél :)
2016. nov. 1. 00:45
 8/10 A kérdező kommentje:
4.válaszoló,nem hagyom ;)
2016. nov. 1. 00:46
 9/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk,neten fogom megírni neki,mert már őszi szünet van,és akkor egy hétig nem találkoznánk,én meg nem akarok addig várni.

Akkor hogy kéne?

2016. nov. 1. 00:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor írd meg neki mindezt facebookon, ennyi. :)
2016. nov. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!