Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rám tapadt egy fiúbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rám tapadt egy fiúbarátom, pedig van pasim. Hogy közöljem vele finoman, hogy hagyjon élni?

Figyelt kérdés

Tömören: 2 és fél éve van barátom,még mindig szerelmesek vagyunk.:) Fél éve mentem egyetemre,és megismertem egy srácot,akivel nagyon jó barátságba lettünk. Suliban mindig együtt vagyunk,és mivel egy irányból járunk,vonaton is gyakran találkozunk. Jófej,szeretek vele hülyülni,de néha nap végére (vagy néha máskor is) már sok nekem. Ez még nem lenne nagy gond,de sulin kívül is folyton találkozgatni akar. Neki nincs barátnője,így nem sokat mozdul ki otthonról (igaz,lenne rajtam kívül több barátja is akikkel lóghatna). És hát nagyon ritkán még oké,de egyre jobban nyúz,és én szívesebben lennék a barátommal,ha tehetném vele tölteném minden időmet...és egyszerűen már idegesít,ahogy rám tapadt. Viszont nem akarom megbántani! Suliban jó vele,és azt sem akarom,hogy lecseréljen,mert suliban mással nem is vagyok jóban,mivel mindig csak vele voltam eddig. És attól félek,ha megbántanám,akkor keresne mást. És ami most nagyon aktuális: ez a srác elhívott pár hete valahová,és jó ötletnek is tűnt,így igent mondtam. Utána viszont megtudtam,h olyan haverjait is elhívta,akiket én nem nagyon bírok,főleg h levegőnek néznek,ha együtt vannak...Szóval kitaláltam egy kifogást,h miért nem tudok menni,de mondtam h nélkülem is nyugodtan mehetnek,mert annyira nem fontos,h ott legyek. Erre kitalált egy újabb időpontot a srác. Egyáltalán nincs kedvem menni. Most mit kéne neki mondanom?:S

20/L


2013. jan. 24. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy a haverjaival nem akarsz találkozni, mert nem bírod őket. nem szégyen az!
2013. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon kedvellek, tök jó barátnak tartalak, de értsd meg, hogy van pasim, és szívesebben töltenék vele több időt. Te is fontos vagy nekem, de az életem nem csak egy ember körül forog."

Vagy valami ilyesmit. A kifogások helyett az őszinteség célravezetőbb.

Ha tényleg a barátjának tart, akkor megérti. (Persze azért a másik végletbe se menjetek át, hogy mellőzöd őt! Mert egy barátság nagyon fontos ám. :))

Ha "lecserél"? Akkor nem is tartott ténylegesen barátjának, szóval...

2013. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó,de ez így hülyén fog kijönni,hogy elsőre nem mondtam meg neki,és miattam áttette a talit.:( Lehet el kéne mennem,igaz,semmi kedvem hozzá hogy levegőnek nézzenek...nem is értem,miért kell ott lennem,és hogy miért kell ezért 60 km-t utaznom,3szor átszállnom másik buszra...
2013. jan. 24. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:

amit itt leírtál

ez jó

mondhatod tompításként azt hogy a barátod féltékeny tipus és félsz hogy félreérti a helyzetet

2013. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és igen, az pszinteséghez hozzá tartozik, hogy megmondod nyíltan, hogy X haverját nem bírod, és azzal a taggal nem akarsz találkozni.
2013. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem baj az, az alibid ok, add elő a dolgot úgy, hogy nézd rájöttem, hogy jobb is, hogy nem találkoztam a haverjaiddal, és nem is szeretnék. meg sokat kell utaznom is azért, hogy levegőnek nézzenek stb
2013. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Jó,de ez így hülyén fog kijönni,hogy elsőre nem mondtam meg neki,és miattam áttette a talit." - Igen, ezért kellett volna elmondani, hogy mi a baj. Most már akkor vagy elmész, vagy elmondod neki így utólag a valódi okot, meg azt, hogy nem akartad megbántani, azért nem mondtad el eddig.
2013. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tűnik fel neked hogy ő sokkal többet akar mint barátság? Sajnos idővel tönkre fog menni a kapcsolatotok... Reménykedik... És úgymond reményt adsz neki, tudtodon kívül, azokkal a dolgokkal, hogy találkozgatsz vele, elhülyültök stb... Szerintem azt gondolja hogy van esélye nálad. (én csak tapasztalatból írom, akárhányszor kedves voltam valakivel, találkozgattam vele, hülyültünk, már azt hitte, hogy többet is akarok). Szóval... Beszélj vele szerintem erről, kérdezd meg, hogy mit gondol a kapcsolatotokról, stb. Mert a leírtak alapján én úgy gondolom szerelmes beléd, vagy ha nem is, akkor is többet akar mint barátság.
2013. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tapad nem lehetsz finom!
2013. jan. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!