Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem foglalkozik velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem egy fiu? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Na hat az van h van egy fiu regen osztály társak voltunk de aztan o megbukott es penteken ram irt este... Aztan megkérdezte h lennék e a barátnője? En meg bele egyeztem.. Szombaton találkoztunk ültem az oleben az elso csók is megvolt... Aztan vasarnap ra irtam fb-n es nagyon bunkon valaszolgatott meg kérdeztem h baj van? Mondta h nincs en meg mondtam h hat jo... Es akkor mar vissza sem irt... Es azota szo szerint szarik ram... 😭 es nem tudom mi van 14/l 14/f

2016. nov. 1. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig olyan romantikusan indult.........
2016. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

:'DDDD #1

Hát ne haragudj kedves kérdező, de én sem tudnálak komolyan venni, ha így oda dobtad volna magad nekem igazából már nem is kellenél bármilyen szép is lehetsz, mert 0 sikerélményem lenne, annyi hogy én azért egy szex erejéig max azért elhülyéskedtem volna veled.

2016. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretethiáynom van, nagyon vágyok a szerelemre, de veled soha az életbe nem járnék. Ha ilyen könnyűvérü vagy, akkor mi a garancia arra hogy holnap nem lépsz le mással?
2016. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát lehet nem szereti a könnyűvérű lányokat akik egy füttyentésre megvannak.
2016. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Pénteken összejöttetek chat-en, és vasárnap szakítottatok ugyanúgy a fb-n? Most biztos össze vagy törve. Leszel a barátnőm? Ígérem, én akár egy hétig is kitartok melletted :D
2016. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, de csak akkor ha a te öledbe is belelül ugye?
2016. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na jo akkor azt hiszem azt tisztaznom kelet volna meg az elejen h olyan hamar es gyorsan csókolt meg h nem is tudtam volna ellenkezni persze elhúztam a fejem.. Az ölébe is csak ugy ültem h belerakott tehat nem állt szándékomban oda ülni...😉es igen ossze jöttünk penteken es vasarnap nem szakítottunk csak en ra irtam es bunkó volt.. En pedig elkezdtem gondolkozni h mi a baja velem?...
2016. nov. 1. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
a könnyűvérűséged, az a baj.
2016. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem kellett volna beleegyezni, ennyi.
2016. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!