Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác aki rámírt és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki rámírt és többször is kereste a társaságomat. Mivel nekem ez tetszett én is viszonoztam. De mostanában egyáltalán nem foglalkozik velem. Kerül engem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

#tini #szerelem #ismerkerès
2016. okt. 31. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van most valaki, aki "érdekesebb". Velem is volt ilyen, hogy beszéltünk egy sráccal, és egyszer csak nem írt, úgy viselkedtünk egymással mint két idegen. Megkérdeztem hogy most mi van, és kiderült, hogy tetszik neki valaki más (is)... Szóval szerintem érdemes rákérdezni a srácnál, minél hamarabb tisztázzátok annál kevesebb időt töltesz bizonytalanságban :)
2016. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam en is egy lánnyal, nagyon tetszett nekem írtam többször neki es gondoltam elhivom randira is de mivel o egyszer sem keresett engem csak mikor en írtam akkor beszélgettünk ezért többet nem foglalkoztam vele gondolván ugy sem erdeklem, es mivel o sem "törte" magát, annyiba maradt az egész. Szóval ha nálatok is így van vagy esetleg így lesz valakivel akkor tudd, hogy nem árt, hogy néha neked is keresned kell ot, feltéve ha tényleg bejön.
2016. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is így volt. Beszéltem vele párszor aztàn elhanyagolt. Egyszer én is ràírtam de az már nem olyan volt mint az előző beszélgetések. Ahogy az első mondja lehet közbejött valaki más. Az én esetemben valószínűleg ez történt.
2016. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak elfoglalt , bármi meglehet , én voltam elfoglalt , hetekig , hónapokig.

Bármi közbejöhet.

Tisztázd vele :)

2018. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!