Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az nagyon gáz hogy én 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz hogy én 14 vagyok és a barátom pedig most toltotte be a 20-at?

Figyelt kérdés

Nincs semmi intim kapcsolat, sem együttalvás meg ilyenek, csak csók!

Ezt azért vegyétek figyelembe!😊



2016. nov. 1. 13:39
 1/10 anonim válasza:
71%

Hat mivel en 14 vagyok, batyam 20...

igy szamomra kicsit meghokkento.

Szuleid mit szoltak ehhez?

2016. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
58%
Az egyáltalán nem sok.
2016. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eloszor kisse megdobbentek, de kulonosebben nem zavarja oket😄
2016. nov. 1. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem értem mit eszik egy felnőtt egy gyereken, miért nem talál korának megfelelő barátnőt?
2016. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Az a baj, hogy akármilyen rendes próbál lenni a pasi, egyszerűen ennyi éves korban már régóta tombolnak a hormonok. Neki már egyszerűen kell a szex, azonkívül vagy egyetemista vagy dolgozik vagy valamilyen OKJ tanfolyamra jár, az élet teljesen más oldalát látja már mint te, akármilyen érett is vagy talán. Nagyon sok ebben a korban az a hat év. Húsz évesen egy bulizás is sokkal vadabb lehet és sorolhatnám. Érdemes meggondolni szerintem.
2016. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Neki már egyszerűen kell a szex"

Miért is? Egy 20 éves miért ne vágyhatna pusztán egy romantikus, érzelmeken alapuló kapcsolatra? Miért ne lehetne neki fontosabb maga a szerelem, mint az, hogy valakibe ürítsen? (Ha meg nagyon kanos, ott a Marok Marcsa.)


"vagy egyetemista vagy dolgozik vagy valamilyen OKJ tanfolyamra jár, az élet teljesen más oldalát látja már mint te"

És??

Valaki magyarázza már meg, hogy ez miért lenne akadálya bárminemű emberi kapcsolatnak? Annyiszor hallom ezt az "érvet", de egyetlen épkézláb magyarázatot még nem adott senki, hogy ez miért is lenne probléma? Miért lenne elképzelhetetlen a szerelem attól, hogy 8-tól 4-ig az egyik tanul és a tanárokkal gyűlik meg a baja, míg a másik dolgozik?

Az pedig, hogy mennyire "látnak rá" az életre, nem ettől függ. Egy 14 éves is már tisztában van nagyon sok mindennel, ha máshonnan nem, onnan, hogy a saját családjában látja, hogy hogy is működnek a dolgok.

2016. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#6 neked főleg köszönöm😘😘💋😂

2016. nov. 1. 20:16
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, ő nem egy ilyen nagymenő páva gyerek ecset fejjel, mint a "mai" srácok 90%-a! Ő egy komoly fiú, és ezt nem csak én látom így, hanem mások is. Elsősorban ezért nem zavarja a szüleimet hogy együtt vagyunk!
2016. nov. 1. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Erre csak egy magyarázat van! k-rva vagy. Ügy lezárva! ^^
2016. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ohaa xd

Hat koszonom szepen, de ha tudnal olvasni akkor eszre vetted volna hogy nem fekudtunk le meg ilyenek es nincs nemi kapcsolatunk, de azért köszi hogy elpazaroltal 1 percet az életedből hogy ezt leírd nekem és az ENYÉMBŐL IS, mert ezt le kellett írjam neked:))

Puszikaa❤

2016. nov. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!